Влада

Суд оштрафував мера Новограда-Волинського за конфлікт інтересів

1 September 2022, 10:06

Суд визнав мера Новограда-Волинського Миколу Боровця винним у правопорушенні за статтею 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) і присудив йому штраф 3,4 тис. грн.

Засідання Новоград-Волинського міськрайонного суду відбулося 31 серпня 2022 року.

«Визнати Боровця Миколу Петровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3 тисячі 400 гривень з позбавленням права обіймати посади, (не) пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування строком на шість місяців», - зачитав суддя.

Від редакції: Суддя спочатку каже «обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій» потім каже «посади, не пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування», будемо чекати оприлюднену постанову суду.

Постанова суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дня її винесення.

Судовому засіданню передувала оприлюднена 1 серпня 2022 року інформація НАЗК про складання адміністративного протоколу через виявлення ознак таких порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» стосовно міського голови Новоград-Волинська Житомирської області Миколи Боровця, який під час участі у виборах на посаду міського голови отримував добровільні внески до свого виборчого фонду від фізичної особи. Після своєї перемоги голова призначив цю особу до виконавчого комітету міської ради, та не забував її щомісячно преміювати;

У соцмережах пишуть, що «фізична особа» після перемоги Миколи Боровця на виборах в 2020 році була призначена на посаду головного спеціаліста відділу інформації і зв'язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, самовисуванець Микола Боровець на виборах 25 жовтня 2020 року став переможцем виборів міського голови Новограда-Волинського, набравши 18%: за нього проголосували 2463 виборці. На місцевих виборах 2015 року Микола Боровець був одним з шести кандидатів на посаду мера Новограда-Волинського і посів друге місце з результатом 17,2% (3286 голосів).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Боровець конфлік інтересів суд штраф НАЗК Новоград-Волинський 
Матеріали по темі