Місто

Іспанське місто передало Житомиру 2 автобуси з гуманітаркою та 37 тисяч євро

19 September 2022, 10:59

У рамках зустрічі Житомирського міського голови з мером іспанського міста Малага Francisco de la Torre Prados та представниками муніципалітету Житомир отримав 2 автобуси гуманітарної допомоги та 37 тисяч євро на генератори та акумулятори для військових.

Про це 19 вересня повідомила Житомирська міська рада.

«Цього разу — чергова підтримка: передали 2 автобуси з гуманітаркою. А ще — зібрали 37 тисяч євро для Житомира: на ці кошти ми закупимо генератори та акумулятори для наших військових. Окремо з послом України в Іспанії та мером Малаги обговорили питання відпочинку дітей наших захисників, реабілітацію військових та програму протезування для поранених», - прокоментував мер Житомира.

Сергій Сухомлин подякував за цю зустріч послу України в Іспанії Сергію Погорельцеву, консулу України в Малазі Світлані Крамаренко, голові навчального і науково-дослідного інституту ООН Alex Mejia та Julio Andrade керівнику CIFAL в місті Малага. А також, меру Плоцька за допомогу у доставці гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, 22 вересня міська рада естонського міста Нарва на черговому засіданні розгляне пропозицію виділити з міського бюджету майже 16 тисяч євро на придбання допомоги Україні.

Як повідомляв Житомир.info, 31 травня 2022 року Повноважний Посол Естонії завітав до Житомира. Разом з Послом Естонії до Житомира приїхали представники ще двох країн – Латвії та Іспанії. Саме ці країни планували також долучитися до відбудови Житомирської області.

А 10 травня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин підписав протоколи співробітництва з польським містом Плоцьк та іспанським містом Малага, де серед ключових питань розглядалося і надання гуманітарної допомоги для Житомира.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: допомога відбудова гуманітарка Іспанія 
Матеріали по темі