Влада

Міжнародні партнери допоможуть створити цифрову геопросторову базу зруйнованих об’єктів Житомирської області

21 September 2022, 09:40

20 вересня відбулося підписання Меморандуму між Міністерством розвитку громад та територій України та Програмою розвитку ООН. Документ посприяє створенню цифрової бази зруйнованих об’єктів Житомирської області, виокремлення їх на карті та зазначення суми збитків.

Про це 20 вересня написав Віталій Бунечко на своїй Facebook-сторінці.

«Сьогодні спільно з очільниками інших областей взяли участь у підписанні Меморандуму між Міністерством розвитку громад та територій України та Програмою розвитку ООН. Документ передбачає допомогу міжнародних партнерів у створенні цифрової геопросторової бази зруйнованих об’єктів, зокрема, виокремлення на карті таких будівель, їх розподіл та зазначення суми завданих збитків», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає Віталій Бунечко, першочергово, така робота розпочнеться на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Передусім, підрозділи ПРООН будуть забезпечувати збір та аналіз даних про об’єкти пошкоджень та руйнувань із застосуванням безпілотників, що дозволить ліпше оцінити наслідки завданих збитків та створити цифрову модель зруйнованого об'єкта.

«Загалом на території області налічується понад 2800 об'єктів, половина з яких потребує якнайшвидшого проведення ремонтних робіт. Завдяки міжнародним партнерам нам вдасться забезпечити максимальну прозорість процесу відновлення пошкодженої інфраструктури у громадах», - додав начальник Житомирської ОВА.

Нагадаємо, 11 вересня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко розповів, що у Житомирській області вже відновили понад 700 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії, говорячи про 200 днів з початку повномасштабного вторгнення рф на українську землю.

Як повідомляв Житомир.info, 20 серпня 2022 року начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко інформував, що на вказану дату в Житомирській області нараховувалося більш ніж 2800 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії, серед них 213 зруйновані повністю. За два тижні серпня вдалося відновити 121 об’єкт. А загалом на вказану дату було відновлено та завершено 459 об'єктів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відбудова меморандум цифрова геопросторова база зруйнований об'єкт Бунечко ООН 
Матеріали по темі