Суспільство

Для жителів Житомирської області на фестивалі театру ляльок у Німеччині зібрали гуманітарну допомогу на суму близько 1500 євро

28 September 2022, 15:52

На фестивалі ляльок у Німеччині для жителів Житомирщини зібрали гуманітарну допомогу на приблизну суму 1500 € та передали ГО «Волонтерський Штаб Житомира».

Про це 28 вересня повідомляє пресслужба Житомирської ОВА з посиланням на інформацію Управління культури та туризму.

«Відомий житомирський лялькар Сергій Соловйов взяв участь у міжнародному фестивалі театрів ляльок, організованого UNIMA Німеччини (місто Нордхейм театр Der Naht). Головною темою професійного симпозіуму стало вторгнення росії в Україну», - йдеться у повідомленні.

Як розповідає пан Сергій, перш за все відбулася зустріч із бургомістром Гільден, представниками місцевого парламенту і міністерства культури щодо залучення до збору гуманітарної допомоги на виступах і розробки планів на майбутні проєкти.

«Виступи акторів Театру-студії ляльок-маріонеток «Комплімент» Сергія Соловйова, Тетяни Ковальчук та Анастасії Соловйової по збору гуманітарної підтримки для України, зокрема відбулися в Нордхеймі, Гільдені перед представниками 7 країн світу, української діаспори і біженцями з України», - зазначають у пресслужбі ОВА.

За даними Управління культури та туризму, загалом за час виступів була зібрана гуманітарна допомога на приблизну суму 1500€ та передана ГО «Волонтерський Штаб Житомира», а саме: апарат для вентиляції легень, мобільний кисневий концентратор, компресійні накладки і перев’язувальні матеріали, медикаменти, засоби гігієни, чоловіча білизна, допоміжні медичні засоби.

Також житомирські лялькарі взяли участь у сумісних (Україна, Німеччина, Франція, США, Африка) творчих майстеркласах на фестивалі, результатом яких став етюд «Історія одного кохання» – хореографічна розповідь про війну і розлуку родини.

Крім того, під час театрального вечора проходили особисті консультації та бесіди про війну в Україні, в яких умовах доводиться працювати театрам і закладам мистецтва.

Нагадаємо, 27 вересня Житомирській області передали перші автобуси з Естонії, брифінг відбувся біля зруйнованого малинського мосту. За інформацією Віталія Бунечка, перші три автобуси прибудуть до Лугинської, Брусилівської та Малинської громад.

Як повідомляв Житомир.info, 24 вересня 2022 року стало відомо, що Естонія подарує Житомирській області 12 автобусів Iveco Irisbus, які раніше обслуговували пасажирські регулярні лінії в Естонії. Також на початку вересня була інформація, що влада Естонії виділила 2 млн євро на будівництво нового дитячого садочку в Овручі та збирається долучитися до відбудови розбомбленого мосту в Малині за формулою фінансування 50х50 – частину грошей виділить Естонія, частину – з держбюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фестиваль фестиваль ляльок гуманітарна допомога 
Матеріали по темі