Місто

Із ЖДУ ім. Івана Франка евакуювали людей: у навчальному корпусі знайшли підозрілий предмет

30 September 2022, 11:34

30 вересня із Житомирського державного університету ім. Івана Франка евакуювали людей через знайдений підозрілий предмет у чоловічій вбиральні.

Про це Житомир.info повідомили читачі.

У пресслужбі поліції підтвердили інформацію та в коментарі для Житомир.info розповіли, що підозрілий предмет знайшли в одному з навчальних корпусів.

«Після 9 години ранку від адміністрації університету надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету в одному з навчальних корпусів. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, вибухотехніки та інші підрозділи поліції. Із одного з навчальних корпусів евакуювали близько 500 осіб», - зазначають у пресслужбі ГУНП.

Нагадаємо, у п’ятницю, 23 вересня, на електронну адресу десяти шкіл Житомира надійшло повідомлення про замінування. Йшлося про ЗОШ №21, 5, 27, 10, 12, 15, 28, ліцей №24, гімназію №1, школу «Ор Авнер». Текст повідомлення був однаковий. Дітей з будівель евакуйовували. На місці працювали правоохоронці. Як стало відомо згодом повідомлення про замінування житомирських шкіл виявилися неправдивими. Поліцейські та вибухотехніки перевірили усі навчальні заклади і жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖДУ евакуація підозрілий предмет поліція вибухотехнік 
Матеріали по темі