Влада

Мер Житомира призначив директора комунальної ДЮСШ «Академія футзалу»

30 September 2022, 14:04

Мер Житомира Сергій Сухомлин призначив Юрія Маркова директором комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа "Академія футзалу"».

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 28 вересня.

«Призначити з 03 жовтня 2022 року Маркова Юрія Федоровича на посаду директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Академія футзалу» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт», - йдеться у документі.

Юрій Марков був тренером футбольної команди ДЮСШ «Фенікс», а зараз – голова ФК «Бульвар» та тренер дитячої команди цього клубу.

Нагадаємо, 17 червня цього року був оприлюднений проєкт рішення сесії Житомирської міської ради про створення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Академія футболу «Полісся». На сесії міської ради 14 липня вирішили змінити назву проєкту рішення і проголосували за створення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Академія футзалу».

Як повідомляв Житомир.info, контрольно-аналітичний відділ Житомирської міської ради проводив перевірку фінансово-господарської діяльності та ефективності використання бюджетних та благодійних коштів СДЮСШОР з футболу «Полісся» Житомирської міської ради за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року. Підставою для проведення перевірки стало розпорядження мера Сергія Сухомлина від 6 листопада 2019 року. В січні 2020 року депутат міської ради Валерій Шевчук написав заяву на звільнення з посади директора житомирської СДЮСШОР з футболу «Полісся» з 22 лютого, після завершення відпустки. Але звільнили його 13 квітня 2020 року й не за заявою, а за п.3 ст.40 Кодексу законів про працю: систематичного невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення. З 5 червня 2020 року Валерій Шевчук судиться з мером Сергієм Сухомлином та начальницею управління у справах сім’ї, молоді та спорту Іриною Ковальчук з приводу скасування наказів про догани та поновлення на посаді директора СДЮСШОР з футболу «Полісся».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: призначення футзал Марков ДЮСШ футбол 
Матеріали по темі