Суспільство

Аграрії з Житомирської області можуть отримати кошти для фермерських господарств у рамках програми «єРобота»

30 September 2022, 14:40

Триває прийом заявок на урядову програму «єРобота» зі створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Наразі Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало 32 накази щодо надання грантів на загальну суму – 147 545 000 грн.

Про це 30 вересня повідомив «Урядовий портал» з посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Перші кошти грантів вже почали надходити на рахунки учасників програми. Зокрема, фінансування вже отримали фермерські господарства з Чернівецької та Київської областей.Станом на кінець вересня учасниками проєкту є аграрії із 14-ти регіонів України (Одеський, Полтавський, Івано-Франківський, Київський, Львівський, Волинський, Чернівецький, Закарпатський, Черкаський, Рівненський, Хмельницький, Житомирський, Тернопільський та Дніпропетровський). Загальна площа господарств-учасників – 477,74 га. Суми грантів залежно від площі становлять від 360 тис. грн до 10 млн грн на одного отримувача», - йдеться у повідомленні.

До Мінагрополітики від Ощадбанку надійшли вже 110 заявок, з них – 32 погоджено. У міністерстві нагадують, що за умовами програми площі угідь для розвитку чи створення саду мають варіюватися від 1 до 25 га.

Також серед основних вимог програми є створення робочих місць згідно з умовами, які передбачені в Порядку надання коштів. Крім того, проєкт передбачає співфінансування: від 30 % власних коштів забезпечує її учасник, а 70 % – держава. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проєктом висадки насаджень. Детальніше – тут

Із типовими помилками, які допускаються при оформленні документів при подачі заявок, можна ознайомитися тут.

Як повідомляв Житомир.info, 27 вересня 2022 року у Державному аграрному реєстрі стартувало подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна. Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аграрій АПК грант фінансування 
Матеріали по темі