Місто

В центральній частині Житомира три місяці буде знижений тиск води: прокладатимуть останню ділянку нового трубопроводу

18 October 2022, 14:30

Наприкінці жовтня водоканал розпочне прокладати останню ділянку північного магістрального трубопроводу протяжністю в 600 метрів. Ці роботи вплинуть на тиск води. Найбільше це відчують житомиряни, які живуть у центральній частині міста.

«На наступний тиждень ми зробимо переключення. На жаль, після переключення жителі Житомира, центральної частини, будуть відчувати певні перебої з водопостачанням на верхніх поверхах. Ми постаралися зробити додаткові переключення: зробити підсилення 400-го водопроводу, сподіваємося, що водопостачання буде кращим, ніж було влітку», - розповів 18 жовтня директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик.

Роботи планують завершити наприкінці січня 2023 року. Представник підрядника переконаний: на терміни ніщо не має вплинути, тому завершать вчасно. Хоча під час роботи на попередній ділянці виникали перешкоди, через які роботи зайняли більше часу ніж планували.

«Плануємо розпочати роботи на наступному тижні та завершити, через три місяці. Гадаємо, що впишемось, ніяких таких перешкод немає бути. Тоді війна внесла свої корективи й були певні перешкоди з постачанням, пальним. Зараз перешкод з пальним та постачанням немає, всі працюють, всі вже звикли. Матеріалами забезпечені на всю ділянку», - сказав майстер ТОВ «КСМ-ГРУП» Андрій Васькевич.

Директор водоканалу нагадав про вартість цього проєкту.

«Загальна вартість водоводів, які ми робимо по кредиту Світового банку складає близько 160 млн грн. Світовий банк зараз фінансує без проблем», - сказав Роман Ілик.

На ремонт попередньої ділянки «Житомирводоканалу» знадобилося близько чотирьох місяців, хоча планували виконати роботи вдвічі швидше.

Нагадаємо, житомиряни в центральній частині міста з травня 2022 року потерпають через низький тиск води: від початку травня у Житомирі проводяться роботи з прокладання нового трубопроводу, через що у центральній частині міста у кількох десятків будинків низький тиск води: спочатку говорили, що ці незручності треба перетерпіти 9 тижнів. 1 липня з’ясувалося, що низький тиск води буде до кінця липня. 22 липня водоканал назвав новий термін завершення робіт та нормалізації тиску в центральній частині Житомира – у серпні. 9 серпня з’явилося повідомлення, що у другій декаді серпня підрядна організація має завершити роботи з реконструкції магістрального трубопроводу та ввести його в експлуатацію. Тиск води в центральній частині Житомира нормалізувався з 25 серпня, після повного відновлення роботи одного з головних трубопроводів міста.

Як повідомляв Житомир.info, 11 серпня 2022 року мер звільнив директора комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна, який керував КП з 2016 року, у зв’язку із закінченням дії контракту. Керівником водоканалу з 3 жовтня призначили Романа Ілика.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода водопостачання ремонт трубопровід тиск води Ілик 
Матеріали по темі