Політика

Житомирщину відвідав Перший віцеспікер ВР Олександр Корнієнко та Посол Естонії Каймо Кууск

25 October 2022, 16:04

Перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко на запрошення народного депутата Арсенія Пушкаренка відвідали північ Житомирщини.

Полісся – це зелені легені України, адже ліс є головною цінністю регіону. В рамках програми президента «Зелена країна» лісівники області цієї осені планують посадити майже 20 мільйонів молодих дерев. Народні обранці Олександр Корнієнко, Арсеній Пушкаренко, Тетяна Грищенко та Артем Кунаєв долучилися до ініціативи та висадили саджанці сосни та дуба.

В умовах війни зберегти ліс є непростою задачею, але те, що ворог знищує, ми відбудуємо та примножимо, запевнив Олександр Корнієнко.

«Важливо пам'ятати, що на кожне зруйноване та спалене російськими окупантами дерево ми висадимо, й Україна знову буде зелена, квітнути», – зазначив перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко.


Естонія стала справжнім другом для нашої країни. І вкотре це продемонструвала: до висадки нового лісу долучився Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні.

«Власне, ми сьогодні тут висаджуємо дерева, і для естонців це досить важлива активність, бо 50% Естонії – це ліси», – каже Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск.

Ліс – це майбутнє, але наш ворог підступний та прагне знищити все. Проте сьогодні є кому захищати країну і на екологічному, і на військовому фронті, запевнив народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

«Лісова галузь на Житомирщині дуже трансформувалася, зараз у нас є 88 пожежних автомобілів, 2 подарувала Естонія. Сьогодні у лісівників з'явився зв'язок, інвентар, протипожежні костюми. Країна продовжує розбудовуватися, відновлюватися, країна продовжує жити. Сьогоднішня програма президента «Створюємо ліси разом» показує, що життя переможе», – зазначив народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Перший віцеспікер Верховної Ради України оглянув сучасний селекційно-насіннєвий центр в Гладковицькому лісництві. Комплекс з висіву насіння, підрозділ із переробки та зберігання сировини, тепличне господарство – це технології, які не поступаються європейським.

Головні герої сьогодення – це військові. Тому парламентарі разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні

відвідали прикордонну громаду, де державними нагородами відзначили наших захисників.

«В Народичах до Дня захисників та захисниць, який відбувся днями, ми з командою привітали наших захисників, наших військових, завдяки яким ми сьогодні можемо жити у вільній країні, завдяки яким в Народичах майорить український стяг. Дуже приємно бачити високий бойовий дух. Ніхто сьогодні не має сумнівів щодо перемоги України – це питання часу. Так, ще місяці, непрості випробування перед нами, але важливо, що з нами весь світ», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Крім того, цього дня Посол Естонії передав автобус для бійців територіальної оборони.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: політика нардеп Пушкаренко Естонія посол ліс  
Матеріали по темі