Місто

У Житомирі на зимові свята за 40 тисяч організують заходи для дітей, а прикрашати ялинку не планують

30 November 2022, 11:55

На новорічні та різдвяні свята у Житомирі організують заходи для дітей. Таке рішення прийняли 30 листопада на позачерговому засіданні виконкому.

«Ми фактично відмовляємося від масових заходів щодо святкування Нового року, але для дітей свято має бути. Фактично ми не маємо права у дітей забирати свято. Треба зробити таким чином, щоб і діти отримали задоволення, і ворогу ми показали, що життя продовжується, і ми не боїмося», – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


«Привітання дітей будуть організовані з третього грудня 2022 року по 5 січня 2023 року. В рамках привітань планується робота майстерні святого Миколая на базі структурного підрозділу «Дім української культури», КЗ «Палац культури», а саме 6, 19, 23 грудня 2022 року та 5 січня 2023 року. Резиденція святого Миколая на території КП «Парк» з 3 по 26 грудня лише у вихідні дні з 12 до 16 години. А також проведення музичної казки «Країна веселих нот» на базі Палацу культури з 19 по 23 грудня та 26 по 30 грудня», – розповідає начальниця управління культури Ілона Колодій.

Відвідати майстерню святого Миколая в Домі української культури можуть діти до 12 років, але потрібно попередньо зареєструватися. Телефонні номери для реєстрації обіцяють повідомити пізніше.

«Не лише майстер-класи будуть, а буде квест-історія, інтерактив від наших працівників. Підготували казку, інсталяцію, де діти зможуть сфотографуватися до 23 грудня зі святим Миколаєм, а після – до 5 січня – з Санта-Клаусом», – каже Ілона Колодій.

Цього року солодкі подарунки отримають понад 20 тисяч дітей. Зокрема, всі школярі з 1 по 4 класи.

«Для всіх дітей, які ходять у садочки, навчаються в загальноосвітніх закладах Житомирської територіальної громади, приватних школах, також для незахищених верст дітей. Загалом 21 тисяча 692 подарунки придбали», – говорить начальниця управління культури.

Лише на організацію заходів планують витратити до 40 тисяч грн.

«У нас попередньо було десь до 40 тисяч гривень – це на декор, майстер-класи, не враховуючи подарунки. Більша частина, понад 1 млн 100 тисяч грн, йде на закупівлю подарунків», – каже Ілона Колодій.

Також в коментарях журналістам начальниця управління культури повідомила, що цього року прикрашати ялинку, яка росте на Михайлівській, не планують.

Нагадаємо, що станом на 15 листопада управління культури Житомирської міської ради вже провело закупівлі 3910 новорічних подарунків на суму 230 тис. грн. 18 листопада управління культури Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ПП «Торговий Дім «Солодкий світ» на придбання 20 100 новорічних подарунків за 975,7 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 16 листопада 2022 року мер Житомира розповідав, що в місті не планують проводити масові святкові заходи напередодні 2023 нового року, а зекономлені кошти витратять на подарунки дітям. 17 листопада начальниця управління культури Ілона Колодій інформувала про плани святкування: організувати тематичні майстер-класи для дітей та встановити будиночок святого Миколая, який залишився з минулих років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ялинка свято Новий рік Різдво Михайлівська подарунок  
Матеріали по темі