Місто

В Житомирі не планують проводити масові новорічні святкування, кошти витратять на подарунки дітям

16 November 2022, 15:27

В Житомирі не планують проводити масові святкові заходи напередодні 2023 нового року, а зекономлені кошти витратять на подарунки дітям.

Про це журналістам 16 листопада повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Не буде масових святкувань, не будемо проводити. Гірлянда в нас висить на ялинці, що на Михайлівській, включимо її, ще включимо один гобопроєктор на Михайлівський собор і пара невеличких інсталяцій буде. На зекономлені кошти дітям закупимо подарунки. Раніше ми купували лише дітям пільгових категорій, а зараз на всіх закупимо – садочки і 1-4 класи шкіл, у нас учнів молодших класів приблизно 18 тисяч», - сказав Сергій Сухомлин.

Мер також відповів на запитання щодо включення гірлянди і проєкторів під час закликів до економії електроенергії.

«Якщо буде критична ситуація, то зрозуміло, що ніхто нічого вмикати не буде... І я ще не впевнений, що наші «брати-білоруси» не будуть зі свого боку «вітати» нас з Новим роком. Абсолютно можливо, що в грудні-січні будуть провокації з боку білорусі. Я впевнений, що ці провокації будуть, бо путін буде вимагати від лукашенка більш рішучих дій на кордоні з Україною», - наголосив мер Житомира.

Нагадаємо, станом на 15 листопада управління культури Житомирської міської ради вже провело закупівлі майже 4 тисяч новорічних подарунків на суму 230 тис. грн. На святкування Нового року в бюджеті Житомирської міської територіальної громади на 2022 рік закладали 3 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2021 року в обласному центрі на пішохідній Михайлівській облаштуванням фотозон та декоруванням ялинки займався Житомирський академічний обласний театр ляльок: за «святковий настрій» влада Житомира заплатила 414 тис. грн. Однак, фотозону біля головної ялинки міста довелось замінити, бо її розкритикували у соцмережах, а на ранок 25 грудня нову фотозону встигли пошкодити: розбили іграшки та перевернули ялинки. Також за 974 тис. грн ТОВ «Епіцентр-К» мало прикрасити центральні вулиці міста консолями й світлодіодними фотозонами «2022» та «Космонавт на планеті», який мав стати цьогорічною «родзинкою». Втім візуалізація суттєво відрізнялась від реальності, і 29 грудня начальниця управління культури Ілона Колодій розповіла, що прибрали фотозони з космонавтом та цифрами «2022», бо вони не відповідали заявленим технічним характеристикам.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: масові заходи Новий рік святкування Сухомлин подарунки діти 
Матеріали по темі