Суспільство

З початку року майже 500 людей із інвалідністю знайшли роботу у Житомирській області, - служба зайнятості

2 December 2022, 14:05

З початку цього року 484 людини з інвалідністю працевлаштовані на Житомирщині за сприяння служби зайнятості.

Про це 2 грудня повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

«Упродовж січня-жовтня 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалась 3151 людина з особливими потребами. Частка осіб з інвалідністю у загальному числі безробітних складає понад 8%. За кількістю клієнтів цієї категорії Житомирщина – на п’ятому місці в Україні після Львівщини, Хмельниччини, Черкащини і Полтавщини», - йдеться в повідомленні.

Отримали місце праці майже 500 людей з вадами здоров’я. Найбільше працевлаштованих – у Житомирі (82 особи), на Бердичівщині (51 особа), Коростенщині (45 осіб), Звягельщині (37 осіб) та Андрушівщині (35 осіб).

«З метою підвищення конкурентоздатності, служба зайнятості цього року організувала професійне навчання 127 осіб з інвалідністю, котрі звернулися у пошуках роботи.Станом на 1 листопада потребували працевлаштування 988 безробітних людей з інвалідністю», - зазначають у Центрі зайнятості.

Також зазначимо, що 1 грудня у Житомирі пройшли урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня.

Як інформує пресслужба Житомирської ОВА, так, до урочистого заходу долучилися начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Грищук, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк та громадськість.

Начальник Житомирської ОВА вручив подяки та зауважив, що об’єднання людей з інвалідністю – це перші на Житомирщині, хто не залишився осторонь і продовжують допомагати нашим Збройним Силам та вимушеним переселенцям.

«Вони одними з перших почали відвантажувати гуманітарну допомогу на передову, готувати смачні страви для тероборонців. Зараз – в’яжуть теплі речі для воїнів, шиють військову уніформу, виготовляють окопні свічки, обереги, плетуть маскувальні сітки», - зазначив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, станом на 30 листопада, за даними служби зайнятості, для оплати праці орієнтовно 50 безробітних Житомирської області, які долучаться до «Армії відновлення» ще до кінця 2022 року, виділили близько 390 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, за місяць із жовтня по листопад у Житомирській області майже на 2 тисячі скоротилася кількість безробітних. Станом на 2 листопада 2022 року на Житомирщині було зареєстровано 9609 безробітних. Це на 2107 осіб менше, як було на цю дату минулого року (11716 безробітних).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості безробітний безробіття працевлаштування людина з інвалідністю інвалідність Бунечко 
Матеріали по темі