Місто

Водоканал зробив карту з адресами колонок, які працюють в Житомирі

2 December 2022, 17:18

У Житомирі функціонує 136 водорозбірних колонок, під’єднаних до централізованих мереж водопостачання, якими можуть скористатися житомиряни для поповнення запасів води у випадку зниженого тиску подачі в мережі та відсутності водопостачання у певних районах.

Про це 2 грудня нагадало комунальне підприємство «Житомирводоканал».

«Водоканалівці регулярно контролюють якість води, справність роботи і своєчасно обслуговують їх. Проте варто зауважити, що при знеструмленні насосних станцій та відсутності тиску в мережах, водорозбірні колонки, на жаль, не працюють. Слід зауважити, що на обслуговування вуличних колонок витрачається чимало часу і коштів комунального підприємства. Адже всі ремонти і технічне обслуговування колонок не «перекриваються» тими коштами, які сплачують поодинокі споживачі за використання колонок. Утримання водорозбірних колонок для КП «Житомирводоканал» є збитковим видом діяльності, проте підприємство і надалі буде виконувати цю соціальну функцію, бо на час війни – це наш обов’язок перед усіма містянами», - йдеться у повідомленні.

На карту нанесли водорозбірні колонки Житомира, аби у випадку необхідності містяни могли поповнити свої запаси води (карта тут).

«Звертаємо вашу увагу на те, що водорозбірні колонки досить часто виходять з ладу, що може призводити до значних втрат води. За рік ми ремонтували колонки 168 разів, тобто деякі із них виходять з ладу кілька разів на рік. Вчора бригади водоканалу також відновлювали функціональні спроможності колонок, що знаходяться на вул. Чорновола, 3, пров. 2-ому Новопівнічному, 14, вул. Бориса Тена, 22. Ми будемо вдячні вам, якщо при виявленні будь-яких порушень в роботі водопровідних колонок, ви повідомлятимете нас», - закликає водоканал.

Нагадаємо, 28 листопада «Житомирводоканал» оприлюднив список адрес та інформацію про додаткові джерела водопостачання.

Як повідомляв Житомир.info, 23 листопада 2022 року на випадок відсутності електропостачання більш ніж 24 години водоканал сформував графік підвозу води до будинків житомирян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал колонка вода водопостачання  
Матеріали по темі