Політика

Нардеп Арсеній Пушкаренко: «Пункти незламності» повинні працювати 24/7

5 December 2022, 20:45

У Житомирській області працює понад 300 «Пунктів незламності». Деякі з них проінспектували в рамках парламентського контролю.

Про це 5 грудня повідомив народний депутат Арсеній Пушкаренко.

«Пункти Незламності розгорнули в Україні за ініціативи Президента Володимира Зеленського. На Житомирщині вже працює понад 300 таких Пунктів і їхня кількість ще зростатиме. У рамках парламентського контролю спільно з Першим заступником начальника Житомирської районної державної адміністрації В’ячеславом Авраменком проінспектував Пункти Незламності та перевірив їх готовність у Радомишльській міській раді, Коростишівській міській раді, Старосілецькій сільській громаді, Березівській сільській раді об’єднаної територіальної громади, Оліївській об’єднаній територіальній громаді, Станишівській територіальній громаді, Житомирській міській раді», – йдеться у дописі.

Нардеп зазначає, що в «Пункти незламності» приїхали без попередження – про перевірку не знали ані представники влади, ані ДСНС. Проте, стверджує Пушкаренко, більшість пунктів успішно пройшли перевірку.

«Загалом враження про Пункти – позитивне. Хочу зазначити, що майже всі вони були відкриті. Тут забезпечено цілодобове чергування. У Пунктах є генератор і резервний генератор, достатня кількість подовжувачів і розеток, аби громадяни могли заряджати свої гаджети. Є питна вода та чай. Встановлені буржуйки та завезено дрова, аби люди мали змогу обігрітися. Тобто все, чим обов’язково повинні бути забезпечені Пункти Незламності», – стверджує народний депутат.

Однак він додає, що «кілька Пунктів, всупереч здоровому глузду та логіці, були закриті».

«Вважаю, що це неприпустимо в нинішніх умовах, тому Житомирська ОДА та районні військові адміністрації будуть доводити до голів громад та керівників комунальних закладів, що Пункти Незламності повинні функціонувати цілодобово протягом усього зимового періоду, а не лише тоді, коли зникає електропостачання», – переконаний Арсеній Пушкаренко.

Окремо він відзначив «Пункти незламності», які розгорнуло Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

«Усе чудово організовано, високопрофесійно підготовлено, забезпечено всім необхідним. Пункти, які облаштували наші рятувальники, – це взірець того, як потрібно організовувати дані Пункти», – зауважує Пушкаренко.

Нардеп додає, що нині триває підготовка з розгортання «Пунктів незламності» у відділеннях поліції. При цьому він наголошує: прийнято рішення, що їх не будуть облаштовувати при лікарнях і амбулаторіях у зв’язку з епідеміологічною ситуацією. Адже COVID нікуди не зник.

Під час перевірки пунктам передали близько тонни гуманітарної допомоги. Привезли найнеобхідніше: воду, чай, печиво.

Пресслужба народного депутата Арсенія Пушкаренка

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко нардеп Пункт незламності  
Матеріали по темі