Місто

Житомир отримав гуманітарку та 2 автобуси від іспанського міста Малага

6 December 2022, 09:47

5 грудня Житомир отримав 2 автобуси з гуманітаркою від іспанського міста Малага.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

«До Житомира сьогодні приїхали 2 автобуси з гуманітарною допомогою від іспанського міста Малага. Житомир розпочав співпрацю з Малагою по проєкту CIFAL. Свого часу місто-побратим Плоцьк запропонував доєднати Житомир до цього проєкту», - йдеться в повідомленні.

У вересні цього року міський голова Сергій Сухомлин зустрічався з мером Малаги Francisco de la Torre Prados. Саме тоді було прийнято рішення передати Житомиру автобуси та доправити гумвояж.

«Консерви, чай, супи швидкого приготування, безперебійники сформуємо і передамо бійцям та в деокуповані міста та села. Автобуси з часом вийдуть на маршрут та поповнять ряди громадського транспорту. Дякую щиро друзям!», — прокоментував Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 21 вересня на черговому засіданні виконавчого комітету мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що Житомир найближчим часом отримає два автобуси – подарунок від іспанського міста Малага.

Як повідомляв Житомир.info, 19 вересня міська рада інформувала, що в рамках зустрічі мера Житомира з мером іспанського міста Малага та представниками муніципалітету Житомир отримає 2 автобуси гуманітарної допомоги та 37 тисяч євро на генератори та акумулятори для військових.

А в травні 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин підписав протоколи співробітництва з польським містом Плоцьк та іспанським містом Малага.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Малага Іспанія ТТУ гуманітарка ТТУ Сухомлин 
Матеріали по темі