Влада

Мер скликає чергову сесію Житомирської міської ради: у порядку денному сто питань, серед яких – бюджет на 2023 рік

8 December 2022, 11:57

Чергова сесія Житомирської міської ради запланована на 15 грудня 2022 року.

Розпорядження про скликання сесії мер Сергій Сухомлин підписав 5 грудня.

На розгляд депутатів виносять 100 питань порядку денного, серед яких половина – «земельні».

Також на сесії планують розглянути проєкти рішень про нагородження Маргуліса Аркадія Нухимовича (керівника та співзасновника благодійного фонду «Хлібний дім») відзнакою «За заслуги перед містом І ступеня» та присвоєння Мокрицькому Георгію Павловичу звання «Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно).

Нагадаємо, Георгій Мокрицький помер 26 грудня 2021 року на 69-у році життя. На сесії Житомирської міської ради 24 грудня 2021 краєзнавця та історика Георгія Мокрицького нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром І ступеня».

Крім того, на сесії 15 грудня збираються затвердити на наступний рік бюджет Житомирської міської територіальної громади, проєкт якого 7 грудня погодили на засіданні міськвиконкому: загальний фонд місцевого бюджету на 2023 рік планується затвердити в сумі 2 млрд 965,2 млн грн, в резервний фонд закладають 361,3 млн грн.

Весь перелік питань порядку денного чергової сесії міської ради дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, 25 листопада 2022 року відбулася позачергова сесія Житомирської міської ради, на якій за 20 хвилин розглянули всі чотири питання порядку денного.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія  
Матеріали по темі