Влада

Житомирська обласна рада отримала лист від СБУ, яка просить передати їм санаторій «Дениші» (доповнено)

6 March 2023, 17:54

Житомирська обласна рада 6 березня отримала лист від Служби безпеки України щодо передачі їм санаторію «Дениші» та земельної ділянки під ним.

Лист, який заступник голови СБУ Олександр Якушев направив 3 березня 2023 року заступнику голови Житомирської обласної ради Володимиру Ширмі оприлюднили в мережі інтернет.

«Прошу розглянути питання щодо передачі майнового комплексу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області у державну власність до сфери управління Служби Безпеки України майнового комплексу комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради та земельної ділянки, на якій він розташований», - йдеться у листі.

Отримання такого листа в коментарі Житомир.info 6 березня підтвердив і сам Володимир Ширма.

«Такий лист дійсно є, його будуть розглядати депутати на профільній комісії, бо я не можу приймати таке рішення», - сказав заступник голови обласної ради.

Володимир Ширма зауважив, що раніше подібні листи щодо передачі майнових комплексів до обласної ради не надходили.


Доповнення: Ввечері 6 березня на сайті президента оприлюднили указ про звільнення Олександра Якушева з посади заступника голови СБУ.

Як повідомляв Житомир.info, у першій декаді березня 2021 року депутатська комісія з питань комунальної власності та майнових відносин Житомирської облради погодила надання 678 тис. грн підтримки санаторію «Дениші», який через коронавірус уже тоді мав 3 млн грн збитків. Станом на 16 липня цього ж року дохід КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» становив 3,7 млн грн, водночас збитки перевищили 4,5 млн грн. Наприкінці 2021 року на підтримку санаторію «Дениші» виділяли з обласного бюджету 3 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада санаторій СБУ Дениші Ширма Якушев 
Матеріали по темі