Місто

У Житомирі відкрили центр підтримки та розвитку підприємництва: коворкінг, тренінги та консультаційні послуги

14 June 2023, 14:14

Центр підтримки та розвитку підприємництва 14 червня відкрили у Житомирській філії обласного центру зайнятості. Тут бізнесмени можуть безкоштовно відвідувати семінари, тренінги, отримати консультацію фахівців.

«Може отримати консультації щодо впровадження своєї діяльності, може скористатися послугами коворкінг-зони. Тобто ми маємо приміщення, де вони (підприємці) можуть працювати, провести переговори або підписання угод. На замовлення роботодавців проводяться тематичні семінари із залученням експертів з різних державних установ», – розповідає начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Житомирської філії ЖОЦЗ Людмила Шевчук.

Підприємці зможуть детальніше дізнатися про чинні програми компенсації або як отримати гроші на власну справу, зокрема, за програмою «єРобота».

«Минулого року запрацював урядовий проєкт «єРобота», і він дав можливість усім українцям, які бажають відкрити власну справу, відкрити її через Службу зайнятості. З 1 липня 2022 року у нашій області було 216 отримувачів грантів, на загальну суму понад 50 млн грн. Наші підприємці, які отримали гранти, створили 478 робочих місць, і це у період, коли y державі йде війна», – говорить директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.


14 червня у центрі відбувся перший тренінг. Серед бізнесменів є ті, хто скористався грантовою програмою. Наприклад, Олександр планує відкрити магазин кондитерських виробів.

«Магазин буде в смт Черняхів. Треба жити далі, відкривати різні магазини та допомагати державі», – переконаний підприємець Олександр Руденький.

Ольга давно мріяла про власну справу й ось наважилася скористатися можливістю і вже незабаром відкриє свій перший магазин у Житомирі.

«Дуже давно знала про таку можливість, але все-таки боялась скористатися. Довго думала, десь рік, і все-таки наважилася. Я дуже щаслива, тому що держава підтримує. Я планую виготовляти пастилу, фріпси та джерки. Це дуже корисний продукт, який полюбляють діти та дорослі», – говорить підприємиця Ольга Карпович.

Жінка додає, що Центр підтримки та розвитку підприємництва – це гарна можливість для тих, хто лише починає власну справу.

«Зазвичай за такі подібні тренінги треба сплачувати, а тут це безкоштовно і це також підтримка», – сказала Ольга Карпович.

Дізнатися інформацію про нові можливості для бізнесу можна за телефоном: +38 096 736 55 25. Або у Центр підтримки та розвитку підприємництва за адресою: площа Польова, 6-А.

Нагадаємо, на початку червня 2023 року Державний центр зайнятості визначив переможців VII періоду подання заяв на отримання мікрогрантів за програмою «Власна справа» у 2023 році (з 24 квітня по 7 травня). В Житомирської області визначено 16 переможців.

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками шести періодів реалізації державної програми «єРобота» у 2023 році (подані заяви з 1 лютого по 23 квітня) 68 бізнес-планів від подавачів із Житомирщини були схвалені рішенням Державного центру зайнятості. Вони отримають мікрогранти на створення або розвиток бізнесу на загальну суму 16,2 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості служба зайнятості ЦЗ бізнес підприємництво підприємець  
Матеріали по темі