Місто

Поліський університет: працюємо і навчаємося з кращими

5 March 2024, 11:26

Поліський національний університет та ITM Industry Group (компанія Енкон Україна/компанія AMM Project) підписали угоду про наступний етап співпраці! Студенти на базі Поліського національного університету у співпраці з Encon Ukraine будуть проходити практику, реалізуючи проєкти для об'єктів критичної інфраструктури України в сфері автоматики та енергетики!

Новою можливістю також буде залучення найкращих студентів до міжнародних проєктів та отримання неоціненного досвіду, котрий буде дуже потрібен після завершення війни!

Вже на сьогодні ITM Industry Group з офісом в Україні, компанія Енкон Україна приймає для проходження практики студентів Поліського університету, а найближчим часом AMM Project з офісом в Польщі та Іспанії чекає на студентів університету.

ITM Industry Group є лідером в галузі автоматизації, реалізує проєкти в аграрному секторі, харчовій промисловості, хімічній, нафто-газовій, водного господарства, проєкти для автопрому, виготовлення поїздів та автоматизації аеропортів!

Студенти зможуть працювати та здобувати досвід від таких компаній як AMM Project, Siemens, Schneider Electric, PILZ Ukraine, Toyota, Alstom, Karcher!

Сумісно працюємо, та крок за кроком відкриваємо нові можливості!

Переходячи з теоретичної площини, де вже 3 роки на базі Поліського університету діє центр компетенцій ITMAS (ITM Automation School), починаємо проводити навчання для студентів та діючих інженерів України і Житомирщини, підвищуючи їх кваліфікацію в програмуванні систем автоматики від найкращих світових виробників в цій галузі – Siemens та PIlZ!

Мріємо та Діємо!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПНУ університет навчання студент 
Матеріали по темі