Суспільство

Google запускає безоплатні програми з планування, масштабування та кібербезпеки для діючих та майбутніх підприємців

20 March 2024, 16:06

Google запускає три безоплатні онлайн-програми для підприємців з України.

Про це 20 березня повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

«Google в Україні запускає нові програми, щоб допомогти українським підприємствам у масштабуванні, конкурентоспроможності та захисті від кіберзагроз завдяки практичним цифровим інструментам», - йдеться у повідомленні.

«Google для бізнесу» містить 3 безоплатні онлайн-програми:

  • «Зростайте з Google: програма для малих бізнесів», початок 3 квітня.
  • «Безпечніше з Google: основи кібербезпеки для бізнесу», початок 9 квітня.
  • «Знаходьте нових клієнтів за кордоном», початок 16 квітня.

Програма «Зростайте з Google» — це безоплатна ініціатива Google у співпраці з EdEra для власників малого бізнесу. Учасники отримають 8 тижнів онлайн-навчання та доступ до спільноти українських підприємців. Під час навчання учасники розберуться, як побудувати стратегію для свого бізнесу, налаштувати фінанси й системний маркетинг і не тільки. Після завершення програми учасникам надається сертифікат, а 100 бізнесів зможуть взяти участь у менторській програмі від експертів.

Програма «Безпечніше з Google» призначена для власників, керівників та співробітників малих і середніх підприємств, які бажають захистити свій бізнес від кіберзагроз, отримати практичні знання про кібергігієну та розпізнавання кібератак. У навчальний план входять 4 навчальні тренінги з практичними завданнями, бізнес-кейси та опціональні 1:1 консультації. Учасники зможуть скористатися досвідом провідних українських експертів у захисті бізнесу та даних клієнтів.

Програма «Знаходьте нових клієнтів за кордоном» спрямована на підприємців, які прагнуть вийти на нові ринки, або вже присутні там і хочуть надалі розвивати свій експорт. Учасники отримають доступ до 11 щотижневих прямих трансляцій, групових обговорень матеріалу та Q&A-сесій. Кожен учасник має можливість отримати безкоштовний купон на рекламу в Google Ads. Також 100 учасників отримають подарунковий пакет цифрових інструментів для виходу за кордон та менторську підтримку від фахових експертів та чинних експортерів.

Детальніше про кожну програму та реєстрацію можна дізнатися за посиланням.

Приєднуйтеся до кампанії «Google для бізнесу» та отримайте можливість розвивати свій бізнес разом з Google.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2024 року Уряд та представники українського бізнесу підписали заяву про поглиблення співпраці між державою і підприємцями для покращення бізнес-клімату в Україні. Документ підписали під час презентації Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: підприємець бізнес бізнесмен ФОП навчання курс Google 
Матеріали по темі