Економіка

Для промисловості Житомирської області знову обмежать споживання електроенергії

10 May 2024, 16:33

У Житомирській області для промисловості вводять графіки обмеження споживання електрики. Також енергетики закликають населення споживати ощадливо електроенергію у вечірні години.

Про це 10 травня повідомили в АТ «Житомиробленерго».

«Обмеження потужності для промисловості! З 18:00(10.05.24 р.) до 07:00 (11.05.24 р.)НЕК «Укренерго» вводить графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для АТ «Житомиробленерго» на доведену величину.

Розпорядження про введення графіків доведене до непобутових споживачів, які залучені до ГОП.

Причина – дефіцит потужності в Об'єднаній енергосистемі України внаслідок масштабних пошкоджень українських електростанцій.

«Шановні споживачі електроенергії, будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо, особливо З 18:00 до 24:00! Не вмикайте потужні електроприлади одночасно! Допоможемо енергосистемі України разом», - наголошують енергетики.

Нагадаємо, 9 травня з 18:00 до 07:00 10 травня споживання промисловості обмежували. Також енергетики попереджали про те, що при зростанні споживання можливі аварійні відключення для населення.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області через дефіцит електроенергії внаслідок російської масової ракетної та дронової атак в ніч з 7 на 8 травня вводили вечірні графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості (з 18:00 до 23:00), побутових споживачів закликали заощаджувати електроенергію у пікові години. Крім того, 8 травня влада попереджала житомирян про можливі «віялові відключення» світла та інші обмеження у зв’язку з черговими атаками рф на енергетичну інфраструктуру України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: електрика електроенергія світло електропостачання Житомиробленерго графік промисловість  
Матеріали по темі