Суспільство

На 4 дорогах держзначення Житомирської області «латають» ями, оновлюють розмітку та проводять благоустрій

17 May 2024, 14:13

У Житомирській області на 4 дорогах державного значення ліквідовують ями, оновлюють горизонтальну розмітку та проводять благоустрій.

Про це 17 травня повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

«Поліпшуємо безпеку руху на основних дорожніх артеріях Житомирщини. На час воєнного стану ці роботи виконуються лише в межах експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення. Працюємо на автошляхах: М-07 Київ – Ковель – Ягодин, М-06 Київ – Чоп, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище», - йдеться в повідомленні.

Що роблять:

  • проводять ліквідацію аварійних пошкоджень дорожнього покриття, застосовуючи гарячий асфальтобетон та ін’єкційний метод,
  • влаштовують горизонтальну дорожню розмітку та маркують пішохідні переходи,
  • приступили до сезонного скошування трави вручну, механізовано, місцями застосовуючи кущоріз,
  • проводять прибирання від сміття зупинок громадського транспорту, рекреаційних придорожніх зон, забирають сторонні предмети з проїзної частини доріг,
  • очищують від зайвого ґрунту дорожнє покриття біля бордюрів.

«Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням рухатися обережно в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтеся безпечної дистанції та дозволеного швидкісного режиму, що регулюється тимчасовими дорожніми знаками», - наголошують у Службі.

Нагадаємо, майже третина доріг державного значення у Житомирській області потребує капітального ремонту. Однак через обмежене фінансування внаслідок воєнного стану на цих автошляхах проводять лише ямковий ремонт.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці квітня на чотирьох дорогах державного значення Житомирщини проводили ліквідацію аварійних вибоїн. Через воєнний стан фінансування доріг мінімальне, тож роботи підрядники проводять у борг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД дорога розмітка яма благоустрій  
Матеріали по темі