В Овручі вода підтопила підвал споруди на території церкви.
Про це 10 червня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України в Житомирській області.
«Вчора ввечері в місті Овруч рятувальники відкачували воду з підвального приміщення допоміжної будівлі церкви. Загалом надзвичайники відкачали за допомогою мотопомпи близько 200 куб. м води. Під час сильних опадів слідкуйте за станом водовідвідних систем та уникайте перебування в підтоплених підвальних приміщеннях», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 9 червня начальник Житомирської ОВА повідомив, що в Ушомирі вода підіймалася до вікон, там ліквідовують наслідки підтоплення та будуть ремонтувати греблю.
Як повідомляв Житомир.info, у місті Овруч 24 лютого 2026 року рятувальники відкачували воду з прибудинкової території.




















