Суспільство

21 вересня в Житомирі відзначатимуть 70-ту річницю утворення області

18 September 2007, 18:07

21 вересня за участю голови облдержадміністрації Юрія Павленка в Житомирі пройдуть святкові заходи з нагоди 70-ї річниці від дня заснування Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

Цього ж дня відбудеться вшановування ветеранів партизанського руху напередодні Дня партизанської слави.

Церемонія урочистостей розпочнеться о 9.00. покладанням квітів до меморіальної дошки на будинку, в якому проживав Василь Кременицький – в часи Великої Вітчизняної війни керівник партизанського загону, а згодом один із керівників області (вул. Театральна, 7).  

9.15 – покладання квітів до Монументу Слави (вул. Черняховського).

9.40 – зустріч голови облдержадміністрації з колишніми партизанами та підпільниками – учасниками визволення Житомирщини у роки Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення в Україні Дня партизанської слави,  відкриття пам’ятника партизанам та підпільникам у м. Житомирі (вул. Київська, 49, майданчик біля ЗОШ №17).

11.00 – вручення державних нагород та грамот облдержадміністрації з нагоди 70-річчя утворення Житомирської області (велика зала засідань  облдержадміністрації, майдан С.П.Корольова, 1).

12.45 – покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку учасниками урочистостей з нагоди 70-річчя утворення області (вул. В.Бердичівська).

15.00 – урочисті збори та святковий концерт (Житомирський обласний музично-драматичний театр імені І.Кочерги, майдан Соборний, 6).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі