Місто

На позачерговій сесії Житомирської міськради спробують знову продати скандальну ділянку на Хлібній

15 September 2015, 10:58

 На позачерговій сесії Житомирської міської ради буде розглядатися питання про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна заявників.

Проект рішення сесії опублікований на сайті міської ради 7 вересня.

У додатку до проекту є інформація про дві земельні ділянки, які збираються продати.

За 164 тис. 572,38 грн хочуть продати фізичній особі – підприємцю Невмержицькому Сергію Івановичу ділянку загальною площею 0,2303 га по вул. Під’їзна , 9-а. Земельну ділянку, яка перебуває в оренді у підприємця згідно з договором оренди від 27.10.2014 року № 276, продають «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Ще одна земельна ділянка, яка є у додатку до проекту рішення, знаходиться на Житньому ринку – вул.Хлібна, 17. Три місяці тому ця ділянка вже була у проекті рішення про продаж земельних ділянок. Ділянку площею 0,0441 га, по вул. Хлібній, 17 збираються продати фізичній особі – підприємцю Волинець Євгенії Дорофіївні за 494 тис. 122 грн 86 коп. За вказаною адресою розміщені об’єкти нерухомого майна заявниці (свідоцтво про право власності від 11.03.2014 року). Продають землю, яка перебуває в оренді у Євгенії Волинець з 14.11.2014 року, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Питання про продаж землі по вул.Хлібна, 17 обговорювали на сесії міської ради 10 червня. Житомирянин Валерій Шевчук закликав депутатів створити комісію і розібратися з цією ділянкою, бо конфлікт триває вже кілька років і справа розглядалася в суді. Секретар міської ради Любов Цимбалюк тоді повідомила, що влада працює в цьому напрямку і пообіцяла обов’язково зустрітися з підприємцями з питання вул.Хлібної 17.

Нагадаємо, конфлікт навколо земельної ділянки на Хлібній розпочався кілька років тому. 22 травня 2012 року вісім торгових кіосків, якістояли уздовж стіни будівлі на розі вул.Хлібна і площі Житній ринок, пересунули на край тротуару, бо власниця магазину почала реконструкцію. Власники кіосків, розповідали, що міська влада прийняла рішення про реконструкцію цієї території, план мали спільно узгодити, але Євгенія Волинець почала діяти, не чекаючи рішень. 

Власники кіосків, маючи на руках рішення міської ради та договори про встановлення особистих серветутів, зверталися до міської влади, але відповіді по суті так і не отримали, а перший заступник прокурора Житомира Мостиховський порадив їм йти до суду.

21 червня 2012 року на сесії Житомирської міськради виносилося питання про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки 0,0441 га землі для подальшого викупу земельної ділянки, на якій знаходяться об'єкти нерухомості ФОП Волинець Є.Д. У підприємниці був договір купівлі-продажу на нерухоме майно від 12.09.11 та договір оренди земельної ділянки від 03.05.12 (на 5 років). Депутати тоді проголосували за зняття з розгляду питання про ділянки землі за адресою вул. Хлібна, 17.

П’ять металевих кіосків, які продовжували стояти на краю тротуару, вивезли в ніч з 23 на 24 серпня 2013 року. Продавці обурювалися, що демонтаж здійснили незаконно, адже на той час в них вже було рішення суду, згідно якого кіоски мали стояти до березня 2014 року.

Як повідомляв Житомир.info, Волинець Є.Д. є господаркою розважального комплексу «Волна», який знаходиться на вул.Северина Наливайка у Житомирі.

Так зара виглядає будівля і добудовані кіоски на вул.Хлібна, 17

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі