Влада

Житомирський виконком планує оголошувати Дні жалоби під час поховання загиблих в АТО

27 July 2016, 16:47

З метою вшанування пам’яті мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України, виконавчий комітет Житомирської міської ради планує оголошувати Дні жалоби під час поховання мешканців м. Житомира, які загинули в зоні АТО.

Проект рішення виконавчого комітету «Про оголошення Днів жалоби у м. Житомир» від 26.07.2016 р опублікований на сайті Житомирської мерії.

«Виконавчий комітет міської ради вирішив: Оголошувати Дні жалоби під час поховання мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради  (Дідківський М.В.) спільно з департаментом праці та соціального захисту населення міської ради (Краснопір В.В.) в разі отримання відомостей щодо поховання мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України негайно надавати інформацію управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради для забезпечення оприлюднення відповідного повідомлення та поширення його в засобах масової інформації.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, що знаходяться на території м. Житомира, приспускати Державний прапор України із траурною стрічкою.Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, скасувати у Дні жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань», – йдеться в проекті рішення.

Як повідомляв Житомир.info, у квітня 2016 року за тиждень до демобілізації на сході загинув військовий, у Житомирі оголосили дводенну жалобу.

 Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі