Влада

Новим керівником управління Держгеокадастру в Житомирській області призначили Сергія Козакова

25 August 2016, 18:23

Відповідно до наказу Держгеокадастру України від 18 серпня 2016 року, виконувачем обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру в Житомирські області став 45-річний Сергій Козаков. Свій перший особистий прийом громадян в якості керівника відомства він провів 25 серпня.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру в Житомирській області.

«Сьогодні, 25 серпня, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков провів особистий прийом громадян. За вирішенням земельних питань до керівника обласного управління звернулось 10 осіб. Основні питання, що були підняті в ході прийому, стосувалися порядку оформлення документів на земельні ділянки за межами населених пунктів та процедури оформлення спадщини. Керівник землевпорядної служби області надав вичерпні роз’яснення з усіх  порушених питань, відповідно до норм чинного законодавства», – йдеться у повідомленні.

Згідно з біографічною довідкою, опублікованою на сайті ГУ Держгеокадастру в Житомирській області, Козаков займається земельними питаннями понад десять років. У різні роки він обіймав керівні посади у профільних відділах та управліннях Коростенського, Чуднівського та Овруцького районів.

Біографічна довідка

Козаков Сергій Володимирович народився 08 лютого 1971 року у с. Комсомольське Джанкойського району Кримської області.

Має три вищі освіти. У 2008 році закінчив Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». У 2011 році отримав другу вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування, де здобув кваліфікацію магістра державної служби. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

У період з 1991 по 1997 роки працював в УМВС України у Житомирській області на посаді дільничного інспектора.

З 2000 по 2004 роки обіймав посаду директора Червоноармійської міжгосподарської колективної будівельної організації по агропромисловому будівництву.

З 2004 по 2009 роки працював в Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Житомирській області.

У 2009 році обіймав посаду заступника начальника Управління Держкомзему у Коростенському районі.

У 2010 році працював на посаді заступника начальника Відділу Держкомзему у Чуднівському районі.

З грудня 2010 по 2013 роки обіймав посаду заступника начальника Управління Держземагентства у Коростенському районі.

У період з 2013 по 2015 роки працював на посаді начальника Відділу Держземагентства в Овруцькому районі.

У 2015 році переведений на посаду заступника начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

З жовтня 2015 року по березень 2016 року виконував обов’язки начальника Управління Держгеокадастру у Коростенському районі.

18 серпня 2016 року наказом Держгеокадастру України Сергія Козакова призначено виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, з колишнього керівника ГУ Держгеокадастру в Житомирській області Олександра Ходаківського зняли повноваження в. о. начальника управління у зв’язку з кримінальними провадженням, відкритим 17 серпня 2016 року.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі