Події

Правоохоронці у Житомирській області «накрили» підпільний цех, в якому випалювали деревне вугілля

14 September 2016, 14:40

Поблизу селища Нові Білокоровичі Олевського району Житомирської області правоохоронці ліквідували підпільне підприємство з виробництва деревного вугілля.

Про це Житомир.info повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«У лісі поблизу селища Нові Білокоровичі Олевського району правоохоронці виявили 23 ємності, т.зв. «бочки» для випалювання деревного вугілля, 12 з яких активно працювали, а також лісосировину твердої породи, що використовувалася для виготовлення вугілля. У розташованих поруч із «бочками» складських приміщеннях фасувалося та зберігалося виготовлене деревне вугілля. На час прибуття рейдової групи склад вщент був заповнений мішками із виготовленим вугіллям. Хід випалювання цілодобово контролювали троє найманих місцевих працівників. Платили їм по 200 гривень за добу, залежно від об’єму випаленого вугілля. Роботи на «підприємстві» хазяї-ділки відслідковували он-лайн за допомогою відеокамер, розміщених по периметру території. Документів-дозволів на випалювання вугілля комерсанти правоохоронцям не надали. У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 241 (забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України, встановлюються всі причетні до незаконного бізнесу», – йдеться в повідомленні.

Наразі правоохоронці вживають заходи з демонтажу саморобного устаткування для випалювання вугілля.

Як повідомляв Житомир.info, за фактом незаконного випалювання деревного вугілля у Житомирській області відкрили 15 кримінальних проваджень. На засіданні робочої групи 2 вересня депутати хотіли скликати позачергову сесію Житомирської облради через ситуацію з випалюванням вугілля.

 

Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі