Місто

Житомирська міськрада хоче виставити на аукціон три земельні ділянки на Корбутівці

3 October 2016, 16:54

Житомирська міська рада хоче виставити на аукціон чотири земельні ділянки, три з яких знаходяться на Корбутівці.

Проект рішення сесії «Про затвердження переліку земельних ділянок в м. Житомирі призначених  для продажу  на земельних торгах у формі аукціону» опублікований на сайті міської ради 3 жовтня.

«З метою забезпечення ефективного використання міського земельного фонду у ринкових умовах та поповнення міського бюджету, відповідно до Земельного кодексу України, «Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила затвердити перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону в м. Житомирі, згідно з додатком.

У додатку – перелік адрес чотирьох земельних ділянок, їх площа та кадастрові номери: на проспекті Незалежності, 29 – 1,1 га; проїзд Шпаковський – 0,6125 га та дві ділянки поруч, на бульварі Тетерівському – 0,3694 га та 0,3935 га. Цільове призначення земельної ділянки на проспекті Нежалежності - «Для розміщення та постійної діяльності органів МНС», ділянок на Корбутівці – «Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

«Доручити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради та управлінню Держгеокадастру у Житомирському районі Житомирської області організувати проведення робіт по підготовці земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування», - зазначається у проекті рішення.

Питання планують розглянути на черговій сесії Житомирської міської ради 13 жовтня.

Нагадаємо, на бульварі Тетерівському вже зводять багатоповерхівку для працівників прокуратури, проти будівництва якої влітку цього року місцеві жителі влаштовували акції протесту та ходили скаржитися меру.

Як повідомляв Житомир.info, у 2014 році влада Житомира хотіла виставити на аукціон 6 га землі біля річки Тетерів, щоб там побудували новий мікрорайон, але після місцевих виборів 2015 року землю поділили на декілька ділянок, щоб різні забудовники могли там будуватися.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі