Влада

Мерія Новограда-Волинського відмовила львівській фірмі у захороненні твердих побутових відходів

7 жовтня 2016, 17:11

Новоград-Волинська міська рада відмовила ТОВ «АВЕ Львів» у захороненні твердих побутових відходів.

Про це пише відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради на своїй сторінці у Facebook.

«У серпні 2016 року ТОВ «АВЕ Львів» звернулося з листом на ім’я міського голови В.Л. Весельського з проханням надати допомогу у вирішенні проблеми із захороненням відходів та дозвіл на розвантаження автомобілів підприємства «АВЕ Львів» на полігоні у м. Новоград-Волинський. Аргументувало підприємство це тим, що внаслідок трагічних подій на полігоні твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі станом на сьогоднішній день підприємства-перевізники міста Львова не мають можливості проводити захоронення відходів. «Наше підприємство обслуговує не лише житловий сектор міста Львова, а також численні бюджетні організації, такі як лікарні, поліклініки, садочки та школи. Незабір відходів із вищезгаданих місць, їх накопичення може призвести до антисанітарного стану у місті, чого ми з усіх сил намагаємось не допустити. Плановий обсяг відходів становить 40 т в день» - йшлося у листі.

Розглянувши звернення ТОВ «АВЕ Львів», Новоград-Волинська міська рада відмовила підприємству у наданні допомоги у вирішенні даної проблеми. Зокрема, у листі-відповіді було зазначено: «Частина полігону твердих побутових відходів у м. Новоград-Волинський, яка у 2007 році була здана в експлуатацію, на сьогоднішній день переповнена та вичерпала свої можливості. Друга частина полігону твердих побутових відходів знаходиться на стадії будівництва». Отож, надати таку допомогу немає можливості», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, прес-служба Житомирської облдержадміністрації повідомила, що 2 жовтня на території Ружинського району поліція склала адмінпротокол про несанкціонований вивіз сміття: порушником виявилася львівська фірма, яка займається перевезеннями, ТОВ «Танк Транс Україна»; відправник вiдходiв – ТОВ «АВЕ Львів», що займається збором i вивезенням сміття. 4 жовтня ОДА уточнила, що поліція передала всі документи представникам екологічної інспекції, які тепер займаються цією справою. Також львівська компанія відреагувала на звинувачення у незаконному вивезенні сміття в Житомирську область.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі