Місто

У Житомирі хочуть демонтувати 28 рекламних конструкцій, більшість з яких – на Київській та Небесної сотні

21 October 2016, 11:13

У Житомирі хочуть демонтувати 11 незаконних тимчасових споруд та 28 рекламних конструкцій, більшість з яких розміщені на вулицях Київська та Небесної сотні.

Проект рішення виконкому про демонтаж тимчасових споруд, обладнання та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами опублікований на сайті міської ради 20 жовтня.

«Управлінню комунального господарства міської ради виступити головним розпорядником коштів із демонтажу тимчасових споруд, обладнання та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами; демонтаж тимчасових споруд, обладнання та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами виконати  в місячний термін згідно з додатками. Рекомендувати Житомирському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами», - йдеться у проекті рішення міськвиконкому.

Також пропонується внести в додаток до рішення міськвиконкому від 17.08.2016 № 751 «Про демонтаж тимчасових споруд та спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі» в частині уточнення адрес розміщення рекламних засобів і замість «вул. Бориса Лятошинського, 16» читати «вул. Бориса Лятошинського, 18» та замість «вул. Київська,1» читати «вул. Київська, 7/4».

Нижче – інформація з додатків до проекту рішення:

Перелік тимчасових споруд, обладнання, самовільно розміщених  на території міста Житомира, що підлягають демонтажу

 

Перелік самовільно розміщених спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території міста Житомира, що підлягають демонтажу

Як повідомляв Житомир.info, восени 2014 року управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради спільно з членами ініціативної групи по створенню логотипа почали працювати над створенням архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць Житомира. Згодом, проект архітектурно-художньої концепції був опублікований на сайті міської ради в розділі «Громадські обговорення». Затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира та Порядок розміщення інформаційних засобів планувати розглянути на сесії міської ради 28 квітня цього року, але питання зняли з розгляду.

12 жовтня на сайті міської ради опублікований проект рішення виконкому про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира і до 15 листопада департаментом містобудування та земельних відносин приймає зауваження та пропозиції до проекту цього регуляторного акту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі