Влада

Житомирський губернатор Ігор Гундич про бурштин: Нас цікавлять робочі місця, нас цікавлять податки

2 листопада 2016, 13:52

2 листопада відбулася прес-конференція нового голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, який розповів про свої пріоритети у роботі, першочергові завдання та окреслив основні процеси, які проходять в області.

Також губернатор Житомирської ОДА не забув згадати і про легалізацію видобутку бурштину в області.

«Щодо бурштину. Це питання дуже важливе для області, чому? Тому що, якщо сьогодні правильно підійти - то це додаткові робочі місця, це потужна галузь, яка може давати велику кількість податків, але є одна проблема. Я вважаю, що це все ж таки питання державного рівня. Сьогодні має бути прийнято ряд законів, які впорядкують всі ці речі. Тому що, якщо я вчора говорив з головою райдержадміністрації, і там скажімо, було дуже мало людей, то сьогодні зранку, не знаю, може це дощ повпливав, люди масово почали їхати туди, для того, щоб незаконно займатися цим видобутком. На сьогодні, мені чітко відомо, що є проект постанови Кабміну, після його прийняття, думаю, можна буде говорити про те, що там буде відбуватися далі. Коли, навіть, президент був, він поставив це як пріоритет. Але я просив все таки, щоб ту постанову по рекультивації цих земель - треба приймати і нехай краще це будуть державні компанії, щоб потім ніхто нікого не звинувачував в якихось приватних інтересах, щоб вони туди заходили і працювали, нас цікавлять робочі місця, нас цікавлять податки. Все», - сказав Ігор Гундич.

Як повідомляв Житомир.info, 27 жовтня в сесійній залі Житомирської облради президент Петро Порошенко представив нового голову облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі