Влада

Начальник управління транспорту ОДА перевірив, як ремонтують мости на дорозі Житомир–Чернівці

3 листопада 2016, 17:07

3 листопада начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк оглянув, як здійснюється ремонт мостів на автомобільній дорозі Н-03 Житомир –Чернівці.

Про це пише сайт Житомирської ОДА.

«Разом із заступником начальника з експлуатації Служби автомобільних доріг в Житомирській області Валентином Волощуком перевірили хід робіт, якість та швидкість їх виконання. Адже у зв’язку з проведенням ремонту на ділянках км 28+554 та на км 36+629 автодороги Н-03 з 26 вересня рух транзитного транспорту по дорозі Житомир–Чернівці було закрито. І незважаючи на те, що водіям запропоновані схеми організації дорожнього руху та об’їзди, ремонт цих мостів створює певні незручності для маршрутного транспорту та жителів ближніх сіл», ­ йдеться у повідомленні.

За словами Романа Крисюка, для ремонту мосту через суходіл біля с. Карвинівка Чуднівського району (на км 36+629 траси Н-03) виділено 1,7 млн грн з державного бюджету. З них вже використано 1,54 млн грн.

«Підрядником ТОВ «Євро Плюс Буд» виконані всі необхідні для ремонту мосту підготовчі роботи. Також облаштовано фундамент мосту та металеву гофровану конструкцію, влаштовано монолітну плиту. Для відкриття проїзду через міст ще залишилось облаштувати асфальтобетонне покриття та встановити перильну і бар’єрну огорожу. Завершення робіт заплановано на кінець листопада цього року», – зазначив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.

Ремонт мосту через рівчак у селі Рудня-Пошта Житомирського району (на км 28+554 траси Н-03) здійснює ТОВ «Волинська мостобудівельна компанія». На це виділено 3,7 млн грн. Підрядною компанією вже проведено підготовчі роботи, демонтаж балок проїзної частини. На даний час тривають роботи з ремонту опор: проведено омонолічування ригелів, влаштовані шкафні стінки, виготовлені балки прогонової будови. Завершення ремонту заплановано на кінець грудня 2016 року.

Як повідомляв Житомир.info, на початку жовтня 2016 року начальник транспортного управління ОДА перевірив, як іде ремонт пішохідної зони у Сінгурах Житомирського району.

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі