Влада

У Житомирській мерії жеребкуванням визначали місця розташування земельних ділянок, які виділять учасникам АТО

25 листопада 2016, 14:48

Серед учасників АТО, що були поранені під час бойових дій на сході України було проведено жеребкування щодо виділення в подальшому 132 земельних ділянок під садівництво, площею, орієнтовно, вісім соток кожна. Саме для того, щоб зробити розподіл неупередженим і було проведене жеребкування.

Про це пише сайт Житомирської міської ради.

«Сьогодні було проведено жеребкування для громадян. Роздані ділянки знаходяться на території Левківської районної ради Житомирського району, належали КП «Зеленбуд» та були передані на баланс Житомирської міської ради. Жеребкування передбачало визначення місця розташування земельної ділянки відповідно до технічної документації землеустрою. Не дивлячись на те, що ділянки призначені для садівництва, у разі, якщо районною архітектурою буде розроблений детальний план території, тоді буде можливість змінити цільове призначення земельних ділянок під дачного будівництва», – розповіла начальник відділу регулювання садибної забудови Тетяна Васькевич.

Жеребкування було проведено для подальшої підготовки проекту рішення Житомирської міської ради про передачу земельних ділянок для індивідуального садівництва.

Як повідомляв Житомир.info, учасникам АТО виділять близько 400 земельних ділянок поблизу Житомира.

Фото з сайту Житомирської міськради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі