Влада

Голова Житомирської облради провів нараду щодо ситуації з виплатою стипендій та зарплат у Бердичівському медколеджі

13 травня 2017, 11:47

Голова обласної ради Володимир Ширма 13 травня провів оперативну нараду зі своїм заступником Максимом Вілівчуком, працівниками структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, новим керівництвом Бердичівського медичного коледжу щодо ситуації з виплатою стипендій та зарплат.

Про це пише прес-служба Житомирської облради.

«Варто зазначити, що на нараду запрошувались й діючі заступники керівника та бухгалтери закладу, аби знайти спільне рішення проблеми, які, у свою чергу, проігнорували це запрошення. Володимир Ширма наголосив, що процес зміни керівництва комунального закладу не повинен ніяким чином впливати на роботу коледжу», - йдеться у повідомленні.

«На сесії обласної ради депутати прийняли колегіальне рішення про розірвання контракту з директором закладу. Вже призначено виконувача обов’язків директора, постійна комісія вчора погодила введення до штатного розпису дві посади – першого заступника та бухгалтера-ревізора. Зміна керівництва закладу не повинна впливати на навчальний процес, на роботу закладу, і, передусім, на виплату стипендій та заробітних плат», - зауважив голова обласної ради.

Під час наради заступник голови обласної ради Максим Вілівчук наголосив на тому, що діючі працівники бухгалтерії не подали до казначейства та банку відповідний пакет документів, на підставі яких мають бути перераховані кошти та зроблені виплати стипендій і заробітних плат.

Насамкінець наради голова обласної ради Володимир Ширма дав чіткі вказівки щодо негайного розв’язання проблеми з виплатою коштів у Бердичівському медичному коледжі.

Як повідомляв Житомир.info, 12 травня у Житомирі студенти та працівники Бердичівського медколеджу пікетували біля облдержадміністрації.

Фото з сайту Житомирської облради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі