Місто

Активісти, які відстоюють ліс на околиці Житомира, дізналися, хто і коли передав землю у приватну власність

20 листопада 2017, 10:17

Жителі мікрорайону «Паперова фабрика», які відстоюють ліс на околиці Житомира, дізналися, хто і коли передав цю землю у приватну власність.

Про це стало відомо з відповіді на запит, який активісти надіслали у ГУ Держгеокадастру у Житомирській області.

З документу, який є у розпорядженні Житомир.info, випливає, що 126 земельних ділянок були передані приватним особам 24 березня 2010 року одним розпорядженням голови Житомирської РДА. Тоді райдержадміністрацію ще очолював Микола Степаненко.

Нагадаємо, у Станишівській сільраді «відхрестилися» від землі в районі картонного комбінату, де масово вирізають ліс, і перенаправили за інформацією в обласне управління Держгеокадастру, Житомирську ОДА та РДА.

Як повідомляв Житомир.info, 9 листопада після виступу жителів мікрорайону «Паперова фабрика» на сесії Житомирської міськради, Сергій Сухомлин запропонував влаштувати зустріч представників міської влади, ініціативної групи жителів мікрорайону з керівництвом комбінату. 10 листопада створили робочу групу, яка має з'ясувати, хто передав ліс на околиці Житомира у приватну власність. У департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради у відповідь на запит Житомир.info повідомили, що ділянки лісу вздовж вулиці Слобідської розташовані на вкрапленому в адміністративні межі міста Житомира масиві земель Станишівської сільської ради.

Житомир.info

Матеріали по темі