Влада

​Люди перекрили трасу Житомир – Виступовичі і вимагають приїзду представників ГУ Держгеокадастру та влади

20 лютого 2018, 11:46

20 лютого близько 11.30 близько сотні жителів райцентру Черняхів та сусідніх сіл почали блокувати трасу Житомир – Виступовичі, бо керівництво ГУ Держгеокадастру вкотре їх проігнорувало.

«Люди перекрили дорогу. Ходять по пішохідному переходу і вимагають приїзду представників ГУ Держгеокадастру і влади», – розповіла журналістка Житомир.info з місця події.


Подробиці дивіться незабаром у сюжеті.

Нагадаємо, вранці 6 лютого понад 60 людей приїхали з райцентру Черняхів та сусідніх сіл пікетували головне управління Держгеокадастру в Житомирській області, бо в управлінні ігнорують їхні звернення, чим зривають процес приватизації ДП «Україна». Через 5 годин очікування мітингарі таки змогли зустрітися з в.о. начальника та вчергове передати йому свої вимоги. На позитивну відповідь погодились чекати до 20 лютого. В іншому випадку – обіцяли перекривати траси.

Як повідомляв Житомир.info, в травні 2015 року Кабмін затвердив перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2015 році, зокрема - державне підприємство «Україна», яке колись було навчально-дослідним господарством Житомирського національного агроекологічного університету. Фонд державного майна наказом від 1 березня 2017 року затвердив перелік великих об‘єктів, які підлягають підготовці до продажу в 2017 році, серед яких було й ДП «Україна».

Житомир.info

Теги: Держгеокадастр Черняхів приватизація пікет акція 
Матеріали по темі