Влада

На зустрічі в Житомирській ОДА перевізники пообіцяли до вересня забезпечувати пільговий проїзд

7 червня 2018, 15:46

Нараду з перевізниками щодо проїзду пільговиків в облдержадміністрації 7 червня провели окремо.

За словами голови ОДА Ігоря Гундича, це було зроблено, щоб уникнути суперечок і вирішити питання в конструктивному руслі. Результатом зібрання стала домовленість з перевізниками, що вони до вересня будуть забезпечувати пільговий проїзд і чекатимуть сесій місцевих рад, які закладуть гроші на компенсацію пільг із місцевих бюджетів.

Детальніше дивіться в сюжеті

Нагадаємо, 7 червня після 14:00 в облдержадміністрації голова ОДА зустрічався з учасниками бойових дій, які виступають проти запровадження монетизації та вранці 7 червня на майдані Корольова проводили акцію.

Як повідомляв Житомир.info, до 1 червня 2018 року обласні державні адміністрації мали затвердити розміри щомісячних виплат пільговикам, а органи місцевого самоврядування – міські, районні та селищні ради – повинні вирішити: давати гроші людям на проїзд на руки чи залишити все як є зараз. На сесії облради 31 травня депутат розповів, що у Коростені перевізники розвішали оголошення, що з 1 червня пільговики вже не мають права на безкоштовний проїзд. За даними голови ОДА Ігоря Гундича, середня ціна поїздки пільговиків у Житомирській області складає 3 гривні, відповідно, органи місцевого самоврядування мають відшкодовувати людям 90 гривень на місяць. 6 червня заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький проводив зустріч з перевізником Аркадієм Савіцьким та пільговиками: Савіцький пообіцяв безкоштовно возити пільговиків, поки органи місцевого самоврядування не приймуть рішення про відшкодування проїзду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА. перевізник УБД пільга пільговик Гундич  
Матеріали по темі