Влада

У Житомирській області водія автобуса, який відмовився везти учасника бойових дій, покарали доганою

13 червня 2018, 18:51

Водій автобуса Коростень-Житомир отримав догану від роботодавця за те, що порушив правила надання послуг з перевезення пасажирів, а саме – у грубій формі намагався відмовити учаснику бойових дій у пільговому перевезенні.

Про це повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА з посиланням на наказ керівника ТОВ «Автосвіт ЛТД» - зазначається в інформації на сайті ОДА 13 червня.

«За інформацією управління, 12 червня перевізник ТОВ «Автосвіт ЛТД» підписав наказ про оголошення догани водію автобуса за грубі порушення правил надання послуг з перевезення пасажирів, в тому числі учасників бойових дій. А також попередив про недопустимість в подальшому таких дій. Причиною оголошення догани є халатне відношення до виконання трудових обов’язків водія автобуса «Еталон» Коростень-Житомир. Адже 11 червня водій відмовив у перевезенні учаснику АТО, який придбав пільговий білет на АС Коростень. Водій мотивував відмову тим, що у транспорті не було вільних місць. Проте все ж таки виявилось, що місце біля водія було вільним», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо,станом на 11 червня у 24 ОТГ, 17 районних та 4 міських бюджетах вже були передбачені видатки на перевезення пільгових категорій громадян.

Як повідомляв Житомир.info, 7 червня голова ОДА Ігор Гундич зустрічався з учасниками бойових дій, які виступають проти запровадження монетизації та вранці цього ж дня на майдані Корольова проводили акцію. Також відбулася зустріч з перевізниками, які пообіцяли до вересня забезпечувати пільговий проїзд. Голова ОДА Ігор Гундич обіцяв до понеділка, 11 червня, повністю врегулювати ситуацію з перевезенням пільговиків, або почати розривати договори з перевізниками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА. перевізник УБД пільга пільговик Коростень  
Матеріали по темі