Влада

Житомирський виконком збереться на позачергове засідання, щоб завершити розгляд «дитячих» питань

12 липня 2018, 16:47

У п’ятницю 13 липня Житомирський виконком о 9:30 збереться на позачергове засідання, щоб розглянути «дитячі» питання.

Про це 12 липня інформує сайт Житомирської міської ради.

Крім закритих, «дитячих» питань члени виконавчого комітету планують розглянути – про передачу основних засобів, матеріальних цінностей, про передачу на баланс виконаних робіт по об’єктам, про передачу спортивних майданчиків міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.

Нагадаємо, виконавчий комітет Житомирської міської ради 11 липня не зміг розглянути «дитячі» питання через присутність на засіданні сторонніх осіб.

Як повідомляв Житомир.info, заяви Галини Чижової неодноразово були причиною скандалів під час засідань виконкому Житомирської міської ради: в травні 2015 року вона викликала міліцію, бо її просили вийти під час розгляду «дитячих» питань; у березні 2016 року, під час нової каденції міськвиконкому жінка також обурювалась, що їй не дозволяють бути присутньою під час розгляду «дитячих» питань.

На сесії Житомирської облради в лютому 2018 року Галина Чижова заявила, що житомирських дітей «сотнями вивозять за кордон», зокрема, 270 дітей були вивезені в Тринідад. На початку 2017 року Корольовський райсуд розглядав позов Галини Чижової до мера Сергія Сухомлина про «захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди».

Житомир.info

Теги: міськрада виконком засідання  
Матеріали по темі