Влада

Житомирська ОДА хоче відправляти своїх працівників у Польщу на стажування по технології будівництва доріг

17 липня 2018, 11:41

Договір про культурне та економічне співробітництво планує укласти Житомирська ОДА із Нижньосілезьким воєводством. Такий результат робочої поїздки делегації Житомирщини до Республіки Польща.

Про візит до Республіки Польща розповів 16 липня заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Польські партнери ділилися з нами практичним досвідом із залучення інвестицій. Вирішили, що укладемо договір про культурне та економічне співробітництво протягом наступних 2-3 місяців, у рамках якого працівники ОДА стажуватимуться щодо технології будівництва доріг. Крім цього, польська сторона планує відвідати Житомир під час днів польської культури», – сказав він.

Також Олексій Ясюнецький розповів, що під час візиту делегація відвідала технологічний парк, де домовились про співпрацю у сфері стартапів. Найбільш значний досвід перейняли під час візиту до компанії LG Poland.

«Компанія LG – це успішний приклад залучення інвесторів в Польщі. На заводі LG під Вроцлавом працює близько 800 працівників і 100 з них – українці. Житомирщина готова для функціонуванню подібних заводів на теренах нашої області. Саме із цією метою запросив президента LGCWA пана In Yong Shim на Житомирщину для обговорення можливостей залучення інвестицій у регіон», – сказав Олексій Ясюнецький.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська ОДА останнім часом регулярно розповідає, як жителі області задоволені ремонтом доріг у районах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА Польща співробітництво  
Матеріали по темі