Влада

У Житомирі відзначили 100 кращих підприємців області 2018 року. Список

31 серпня 2018, 17:01

Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця.

Як інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації, 30 серпня обласна влада відзначила кращих суб’єктів господарювання, а це близько 100 підприємців області.

Комісія оцінювала підприємців за критеріями: кількість працюючих, середньомісячна заробітна плата, обсяги реалізації, чистий прибуток, сума сплачених податків, обсяг залучених інвестицій.

31 серпня начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Григор'єва надала Житомир.info список переможців – суб’єктів підприємницької діяльності Житомирської області 2018 року.

1. Від Андрушівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

1) Дущенко Валентина Василівна - фізична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

2) Приватне орендне сільськогосподарське підприємство по птахівництву «Надія», директор – Семенюк Василь Іванович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

3) Комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради», директор – Горкун Володимир Іванович.

2. Від Баранівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

4) Товариство з обмеженою відповідальністю «Декор Україна», директор – Молотковець Олександр Олександрович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

5) Товариство з обмеженою відповідальністю «Агровест Груп», генеральний директор – Ющенко Олександр Миколайович.

3. Від Бердичівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

6) Цивінський Володимир Вацлавович - фізична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

7) Товариство з обмеженою відповідальністю «Факт», директор – Азізов Чингіз Абдула огли.

4. Від Брусилівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

8) Фермерське господарство «Сорока Ф.Ф.», директор - Сорока Андрій Феодосійович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

9) Товариство з обмеженою відповідальністю «Вега Агро», директор - Остапчук Надія Миколаївна.

5. Від Ємільчинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

10) Товариство з обмеженою відповідальністю «Ємільчино-льон», генеральний директор - Польовий Валерій Олександрович.

11) Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Колос», директор - Мовчан Євген Васильович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

12) Товариство з обмеженою відповідальністю «Пеллет-Енерго Ємільчине»,в.о. директора - Висоцький Олексій Йосипович.

6. Від Житомирського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

13) Лізунова Ніна Миколаївна - фізична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

14) Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Ліщинське», генеральний директор - Мазур Олег Володимирович.

15) «Корпорація Квара-Продукт», директор - Кварацхеліа Годердзі Індікоєвич.

7. Від Коростенського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

16) Товариство з обмеженою відповідальністю «Добре поле», власник - Тарасенко Володимир Іванович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

17) Приватне акціонерне товариство «Ушицький комбінат будівельних матеріалів», генеральний директор - Вербицький Віталій Павлович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

18) Державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство», директор - Бадзян Володимир Володимирович.

8. Від Коростишівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

19) Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАН МІК», директор - Харпатін Олег Елікович.

20) Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАН-ТАР», директор - Тарасюк Андрій Андрійович.

21) Островську Нілу Вікторівну - фізичну особу-підприємця.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

22) Товариство з обмеженою відповідальністю «Коростишівська паперова фабрика», директор – Карась Михайло Георгійович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

23) Дочірнє підприємство «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, директор – Зюбак Михайло Михайлович.

24) Казенне Підприємство «Кіровгеологія» Управління виробничо-технічного обслуговування, начальник управління – Паршаков Валерій Миколайович.

9. Від Лугинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

25) Товариство з обмеженою відповідальністю «Валмакс Вуд», директор - Єременко Максим Миколайович.

26) Пайцун Володимир Федорович - фiзична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

27) Державне підприємство «Лугинське лісове господарство», директор - Павленко Анатолій Петрович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

28) Державне підприємство «Лугинське державне лісогосподарське агропромислове підприємство «Лугинський держлісгосп АПК», директор - Бегійович Ігор Зеновійович.

10. Від Любарського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

29) Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропродукт», директор - Нагаюк Людмила Павлівна.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

30) Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Регіон Любар», директор - Бачинська Лариса Петрівна.

11. Від Малинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

31) Фермерське господарство «Слава Полісся», голова - Ярошенко В’ячеслав Петрович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

32) Приватне акціонерне товариство «Пинязевицький кар’єр», директор - Онопрієнко Микола Олександрович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

33) Дочірнє підприємство «Малинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, директор - Антонюк Володимир Миколайович.

12. Від Народицького району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

34) Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗІРКА-ПОЛІССЯ», директор - Лісогор Павло Валерійович.

35) Товариство з обмеженою відповідальністю «Народицька стрічкоткацька фабрика», директор - Орел Юрій Леонідович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

36) Державне підприємство «Народицьке спеціалізоване лісове господарство», директор – Приходько Василь Петрович.

13. Від Новоград-Волинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

37) Товариство з обмеженою відповідальністю «Бетек», директор - Фарафонов Віктор Анатолійович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

38) Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Птахівник», директор - Гальчук Валентина Дмитрівна.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

39) Державне підприємство «Городницьке лісове господарство», директор - Мельник Віктор Сергійович.

14. Від Овруцького району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

40) Гусаревич Василь Васильович - фізична особа-підприємець.

41) Фермерське господарство «Покалівське», голова – Бардашевич Валерій Миколайович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

42) Товариство з обмеженою відповідальністю «Великохайчанське», директор – Прачук Олександр Володимирович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

43) Державне підприємство «Овруцьке лісове господарство», директор – Гулько Сергій Дмитрович.

15. Від Олевського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

44) Товариство з обмеженою відповідальністю «Вокер», директор – Бех Ольга Володимирівна.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

45) Державне підприємство «Білокоровицьке лісове господарство», директор – Шевчук Юрій Іванович.

16. Від Попільнянського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

46) Товариство з обмеженою відповідальністю «Попільнянський комбікормовий завод», директор - Котенко Тарас Анатолійович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

47) Приватне сільськогосподарське підприємство «Новоселиця», директор - Березовський Анатолій Миколайович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

48) Державне підприємство «Попільнянське лісове господарство»,директор - Колісніченко Сергій Юрійович.

17. Від Пулинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

49) Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Регіон Житомир», генеральний директор - Гудзюк Віталій Олександрович.

50) Товариство з обмеженою відповідальністю «ВП Надія», директор - Винник Євген Олександрович.

51) Кравчук Микола Васильович - фізична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

52) Дочірнє підприємство «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс», директор - Курильчук Петро Миколайович.

18. Від Радомишльського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

53) Фермерське господарство «ГРАСС АВЕНЮ», голова - Воробйов Олег Борисович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

54) Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Осички», директор – Яценко Микола Володимирович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

55) Державне підприємство «Радомишльське лісомисливське господарство», директор - Дмитренко Іван Васильович.

19. Від Романівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

56) Товариство з обмеженою відповідальністю «Єлисейські поля», виконавчий директор - Бєгун Інна Юріївна.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

57) Товариство з обмеженою відповідальністю «Літліс», директор -Туз Людмила Іванівна.

20. Від Ружинського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

58) Приватне підприємство «Ташір», директор - Думікян Камо Сандроєвич.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

59) Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»,засновник - Сторожев Ігор Вікторович.

60) Сільськогосподарський виробничий кооператив «Ружинський», керівник - Колібаба Олександр Феодосійович.

61) Дочірнє підприємство «Ружин-молоко», директор – Колесник Анатолій Володимирович.

21. Від Хорошівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

62) Приватне підприємство «Марс-С-Фореве», директор - Марчинський Микола Броніславович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

63) Товариство з обмеженою відповідальністю «Валки-Ільменіт», директор - Бондар Іван Костянтинович.

22. Від Черняхівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

64) Товариство з обмеженою відповідальністю «Юро Ламбер», директор - Волик Роман Васильович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

65) Товариство з обмеженою відповідальністю «Агростем», голова правління – Крижанівський Юрій Володимирович.

66) Філія публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Черняхівський елеватор», директор – Гайдабас Володимир Олександрович.

67) Підприємство з іноземними інвестиціями товариство з обмеженою відповідальністю «Даніко», директор – Іваницький Віктор Ілліч.

68) Товариство з обмеженою відповідальністю «ДП Рельполь-Альтера», директор - Пужак Богдан Ришард.

23. Від Чуднівського району:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

69) Приватна агрофірма «Лан», директор - Кучерявий Олександр Валерійович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

70) Товариство з обмеженою відповідальністю «Галіївський маслозавод», директор - Заєць Віталій Іванович.

24. Від міста Бердичева:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

71) Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівпиво», директор – Ліпецький Олександр Леонович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

72) Публічне акціонерне товариство «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», генеральний директор – Щесняк Ігор Валерійович.

25. Від міста Житомира:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

73) Товариство з обмеженою відповідальністю «СІНЕДЖІ СІСТЕМС», керівник - Сидоренко Володимир Васильович.

26. Від міста Коростеня:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

74) Мале підприємство «Лібава ЛТД», директор – Прищепчук Ігор Михайлович.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

75) Товариство з обмеженою відповідальністю «Техрозробка», директор - Федін Сергій Віталійович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

76) Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод залізобетонних шпал», голова правління - Куницький Василь Іванович.

27. Від міста Малина:

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

77) Приватне акціонерне товариство «Малинська паперова фабрика -Вайдманн», голова правління - Волга Ігор Анатолійович.

В номінації «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

78) Державне підприємство «Малинське лісове господарство»,директор - Дзюбенко Олег Миколайович.

28. Від міста Новограда-Волинського:

В номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

79) Герус Володимир Адамович - фізична особа-підприємець.

80) Повальчук Руслан Володимирович - фізична особа-підприємець.

В номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

81) Приватне акціонерне товариство «Біоветфарм», голова правління - Висоцький Валентин Петрович.

82) Приватне акціонерне товариство «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин», генеральний директор - Вакулюк Леонід Михайлович.

83) Приватне акціонерне товариство виробничо-комерційна фірма «Леся», директор - Кондратюк Тетяна Миколаївна.

84) Приватне акціонерне товариство «Новоград-Волинський хлібозавод», генеральний директор - Портянко Сергій Федорович.

29. В номінації «Кращий інвестор року»:

85) Товариство з обмеженою відповідальністю «Грайф Флексіблс Україна» м. Житомир, генеральний директор – Злобов Іван Володимирович.

86) Іноземне підприємство «Євроголд Індестріз ЛТД» м. Житомир, генеральний директор - Гроліч Тобіас.

87) Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна» м. Житомир, генеральний директор – Лясковська Оксана Олександрівна.

88) Товариство з обмеженою відповідальністю «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Житомирського району, фінансовий директор - Шаварський Олександр Анатолійович.

89) Публічне акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» м. Житомир, голова правління - Рудь Петро Володимирович.

90) Закрите акціонерне товариство «Житомирські ласощі» м. Житомир, голова правління – Рогаль Олександр Костянтинович.

91) Державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод» м. Житомир, генеральний директор - Кучер Мирослав Ігорович.

92) Товариство з обмеженою відповідальністю «Юнігран» Малинського району, генеральний директор – Диняк Сергій Васильович.

93) Приватне акціонерне товариство «Ліктрави» м. Житомир, генеральний директор - Скробанскі Войчех Анджей.

94) Товариство з обмеженою відповідальністю «Обіо» м. Житомир, директор - Боднарчук Олег Миколайович.

95) Товариство з обмеженою відповідальністю «Церсаніт Інвест» Новоград-Волинського району, генеральний директор - Кровяк Збислав Адам.

96) Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» Попільнянського району, директор - Пащенко Анатолій Анатолійович.

97) Приватне акціонерне товариство «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль» Радомишльського району, директор – Гавриленко Сергій Анатолійович.

98) Товариство з обмеженою відповідальністю «Кароля» Бердичівського району, генеральний директор – Бокело Хейнріх.

99) Товариство з обмеженою відповідальністю «Благодійний союз» Радомишльського району, директор – Харитончук Ігор Анатолійович.

100) Товариство з обмеженою відповідальністю «Фіто Україна» м. Житомир, директор – Чекановський Валентин Юліанович.

Як повідомляв Житомир.info, голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич 30 серпня провели засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації та відзначили кращих суб’єктів підприємництва 2018 року.

Житомир.info

Теги: облрада ОДА підприємець інвестор  
Матеріали по темі