Події

У Кіровоградській області утилізували партію житомирських сосисок, якими отруїлася дитина

18 жовтня 2018, 16:31

До головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживача, який придбав у магазині житомирські сосиски з сиром, після споживання яких погіршився стан здоров’я його малолітньої дитини. Дівчинці знадобилася медична допомога.

Про це на своєму офіційному сайті 18 жовтня інформує ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

«Сосиски з сиром вищого ґатунку відомої торгової марки виробляє підприємство в м.Житомирі. Держпродспоживслужба області здійснила перевірку оператора ринку з приводу додержання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами та відібрала зразки харчової продукції для проведення експертизи. За результатами випробувань Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби вміст бактерій групи кишкової палички (коліформи) і показник загальної мікробної забрудненості (КМАФАнМ) не відповідають допустимим рівням. Згідно з рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області всі залишки цих сосисок, виготовлених 25.08.2018 року, були вилучені з обігу дирекцією магазину та утилізовані», - йдеться у повідомленні.

Також, на сайті Держпродспоживслужби зазначається, що до головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області було направлено лист щодо вжиття заходів з вилучення та відкликання виробником продукції зазначеної партії.

У коментарі Житомир.info у прес-службі Держпродспоживслужби у Житомирській області сказали, що поки лист з Кіровоградщини їм ще не надходив.

Як повідомляв Житомир.info, у перших числах серпня стало відомо про отруєння людей шаурмою в Києві, після чого в ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області заявили про перевірки точок продажу шаурми. Станом на 8 серпня перевірили 75 місць несанкціонованої торгівлі продуктами харчування та вуличною їжею та не допустили до реалізації 414 кг сировини та продуктів домашнього виготовлення.

У коментарі телеканалу UA:Житомир заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Олександр Волківський розповів, що курятина для шаурми, якою в Києві отруїлися люди, походить не з Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кіровоградська область сосиски отруєння Держпродспоживслужба  
Матеріали по темі