Влада

Житомирська облрада знову планує відмовити АТ «Кварцсамоцвіти» в наданні дозволу на користування надрами

19 жовтня 2018, 10:11

Житомирська обласна рада планує відмовити АТ «Кварцсамоцвіти» в наданні дозволу на розробку родовищ п’єзокварцу, кварцу, берилію та топазу у Хорошівському районі.

Відповідний проект рішення сесії, підставою для якого стало звернення Державної служби геології та надр України від 12.10.2018р., опублікований на сайті облради 18 жовтня.

«Відмовити у погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти» з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки п’єзокварцу, кварцу, бериліюта топазу, Вишняківської і Дворищенської ділянок Південної та Центральної частини Волинського родовища загальною площею 1359 га, що знаходяться у Хорошівському районі Житомирської області», - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, чергова сесія обласної ради запланована на 25 жовтня. На позачерговій сесії облради, яка була 12 вересня цього року, за відмову в наданні погодження АТ «Кварцсамоцвіти», власником якого є компанія з Республіки Кіпр, проголосували 33 з 62 присутніх депутатів (всього їх в облраді 64).

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2017 року обласна рада відмовила у погодженні публічному акціонерному товариству «Кварцсамоцвіти» розширення меж спеціального дозволу на користування надрами від 28.11.14 № 4606 з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки п’єзокварцу, кварцу, берилію та топазу Вишняківської і Дворищенської ділянок Південної та Центральної частини Волинського родовища, що знаходиться у Житомирській області. 27 липня минулого року депутати облради знову відмовили ПАТ «Кварцсамоцвіти» На сесії 7 березня 2018 року обласна рада знову відмовила у погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами публічному акціонерному товариству «Кварцсамоцвіти». 31 травня зняти з розгляду питання надання дозволів на користування надрами компаніям «Валки-Ільменіт» та «Кварцсамоцвіти» вимагали активісти, і депутати вчергове відмовили у наданні спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти». 26 червня був оприлюднений проект рішення сесії облради про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти», але профільна комісія не підтримала це рішення і більшість депутатів на сесії 26 липня проголосували за відмову у наданні дозволу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада Держгеонадра копалини "Кварцсамоцвіти" 
Матеріали по темі