Політика

Куратором Житомирської області від ЦВК буде колишній нардеп Радикальної партії Олега Ляшка

24 жовтня 2018, 10:59

Центральна виборча комісія визначила відповідальних за забезпечення здійснення повноважень ЦВК у регіонах України.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні 22 жовтня.

«З метою консультативно-методичного забезпечення діяльності виборчих комісій та комісій з референдумів, забезпечення координації їх діяльності з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації підготовки та проведення виборів і референдумів, а також здійснення Центральною виборчою комісією контролю за додержанням виборчих прав громадян України, однаковим застосуванням законодавства України про вибори і референдуми на всій території України, керуючись частиною другою статті 1, частиною першою статті 2, статтями 10 – 13, пунктами 1 – 5 статті 17, частинами першою, третьою статті 29 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє визначити членів Центральної виборчої комісії, відповідальних за забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії у відповідних регіонах України, закордонному окрузі», - йдеться у документі.

Куратором Житомирської та Черкаської областей визначена Юзькова Тетяна Леонідівна. Вона є взаємозамінною з Желтовою Ольгою Миколаївною, яка курує Волинську та Чернігівську області.

Нагадаємо, Тетяна Юзькова стала депутатом Верховної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка в листопаді 2015 року, після того, як від депутатського мандату відмилася співачка Злата Огневич. Тоді ж повідомлялося, що Юзькова – донька першого голови Конституційного суду Леоніда Юзькова, а деякі ЗМІ писали, що вона була цивільною дружиною Олега Ляшка.

20 вересня 2018 року Верховна Рада проголосувала за призначення Тетяни Юзькової на посаду на посаду члена Центральної виборчої комісії (307 голосів «за»), а 4 жовтня – за дострокове припинення повноважень народного депутата України Юзькової Т.Л. (258 «за»).

«Новообраний член ЦВК за квотою Радикальної партії Тетяна Юзькова склала присягу у Верховній Раді. Вона пообіцяла дотримуватись норм Конституції, Закону і позапартійної позиції, а також бути чесною, об’єктивною та неупередженою при прийнятті рішень. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко привітав колегу із новою посадою та запевнив, що вона – справжній професіонал своєї справи», - повідомляла 5 жовтня прес-служба РПЛ.

Як повідомляв Житомир.info, колишній депутат Житомирської обласної ради, екс-керівник Служби автомобільних доріг Житомирської області житомирянин Сергій Кондратюк після складання депутатського мандата новим членом ЦВК Іриною Єфремовою міг стати народним депутатом від партії «Народний фронт», але написав заяву про відмову і Центрвиборчком виключив його з партійного списку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК нардеп Юзькова. 
Матеріали по темі