Влада

​«Кварцсамоцвіти» отримали чергову відмову Житомирської облради

25 жовтня 2018, 12:37

Житомирська обласна рада знову відмовила АТ «Кварцсамоцвіти» в наданні дозволу на розробку родовищ п’єзокварцу, кварцу, берилію та топазу у Хорошівському районі.

Таке рішення ухвалили на сесії облради 25 жовтня.

Голова облради Володимир Ширма поставив на голосування проект рішення про відмову, і його підтримали 33 депутати з 57 присутніх на черговій сесії (всього в облраді 64 депутати).Нагадаємо, на позачерговій сесії облради, яка була 12 вересня цього року, за відмову в наданні погодження АТ «Кварцсамоцвіти», власником якого є компанія з Республіки Кіпр, проголосували 33 з 62 присутніх депутатів (всього їх в облраді 64).

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2017 року обласна рада відмовила у погодженні публічному акціонерному товариству «Кварцсамоцвіти» розширення меж спеціального дозволу на користування надрами від 28.11.14 № 4606 з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки п’єзокварцу, кварцу, берилію та топазу Вишняківської і Дворищенської ділянок Південної та Центральної частини Волинського родовища, що знаходиться у Житомирській області. 27 липня минулого року депутати облради знову відмовили ПАТ «Кварцсамоцвіти» На сесії 7 березня 2018 року обласна рада знову відмовила у погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами публічному акціонерному товариству «Кварцсамоцвіти». 31 травня зняти з розгляду питання надання дозволів на користування надрами компаніям «Валки-Ільменіт» та «Кварцсамоцвіти» вимагали активісти, і депутати вчергове відмовили у наданні спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти». 26 червня був оприлюднений проект рішення сесії облради про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти», але профільна комісія не підтримала це рішення і більшість депутатів на сесії 26 липня проголосували за відмову у наданні дозволу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кварцсамоцвіти надра дозвіл облрада сесія  
Матеріали по темі