Влада

АМКУ відкрив справи проти мобільних операторів через «додатковий» місяць в році і 13-ту абонплату

13 листопада 2018, 16:46

Антимонопольний комітет України відкрив справи проти трьох найбільших мобільних операторів – «Київстар», Vodafone та lifecell - за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Про це у Facebook 12 листопада написала державний уповноважений АМКУ Марія Процишен.

«Дослідження питання розрахункового періоду за послуги рухомого (мобільного) зв’язку - 4 тижні. Оператори заявили, що законодавством розрахунковий період в один місяць встановлений саме щодо абонентної плати і вказали, що в них є інший різновид плати – «плата за пакет послуг», тому таке нормативне обмеження не поширюється щодо їхніх нових тарифних планів. Так, зокрема, було зазначено, що «поняття плати за послугу має іншу правову природу, ніж абонентна плата», - йдеться в дописі написала Марія Процишен.

Нещодавно оператори ввели 4-тижневі тарифні плани, - пояснює ТСН гроші, на яку посилається Житомирське обласне територіальне відділення АМКУ, Тобто, замість календарного місяця в 30-31 день відтепер плату беруть за 28 днів. Таким чином у році «з'явився» додатковий місяць, і відповідно абоненти замість 12 абонплат зобов'язані платити 13 разів.

«Як було з’ясовано, в Умовах/Порядку надання телекомунікаційних послуг/Умовах користування мережами мобільного зв’язку кожного з операторів, які вони затверджували своїми внутрішніми наказами, у розділах "Термінологія" згадується саме "Абонентна плата", що не вписується в логіку описану в поясненнях кожного з операторів. Окрім того, окремі оператори навіть у своїй комунікації про запровадження 4-тижневого розрахункового періоду писали напроти платежу – «абонплата», - зазначила Процишен.

Таким чином, зважаючи на спірність питання щодо відповідності принципам добросовісної конкуренції факту встановлення 4-тижневого розрахункового періоду АМКУ прийняв рішення про відкриття справ проти компаній Київстар, Водафон Україна та Лайфселл за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, - зазначила держуповноважений АМКУ.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 АМКУ оштрафував «Житомиробленерго» за нав’язування споживачам лічильників однієї марки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АМКУ оператор абонплата  
Матеріали по темі