Місто

У Житомирі хочуть «негайно» демонтувати рекламні банери на турнікетах та парканах

16 листопада 2018, 16:24

Міська влада хоче внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 20.09.2017 № 889 «Про демонтаж тимчасових споруд та банерів на турнікетах/парканах в м. Житомирі».

Відповідний проект рішення виконкому 16 листопада опублікований на сайті міської ради.

«Пункт 2 викласти в новій редакції: «2. У разі виявлення самовільного розміщення на турнікетах/парканах банерів, а також тимчасових спеціальних виносних конструкцій, ці засоби зовнішньої реклами визнавати такими, що підлягають негайному демонтажу.» Пункт 3 викласти в новій редакції: «3. Зобов'язати комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради в місячний термін демонтувати тимчасові споруди згідно з додатком та постійно виконувати роботи з демонтажу банерів на турнікетах/парканах та тимчасових спеціальних виносних конструкцій», - зазначається у проекті рішення.

Нагадаємо, восени 2017 року управління культури Житомирської міської ради отримало припис від інспекції з благоустрою за банер з анонсом заходів на Покрову, який був розміщений на турнікеті біля ЦУМу.

Як повідомляв Житомир.info, з січня 2013 року влада Житомира перестала видавати і продовжувати дозволи на розміщення рекламних банерів на парканах вздовж доріг, мотивуючи це неестетичним виглядом рекламних носіїв. У вересні 2015 року тоді ще кандидат в мери Житомира Сергій Сухомлин говорив, що рік пішов на те, щоб прибрати рекламу на парканах вздовж доріг, але власники рекламних конструкцій звернулися до суду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком реклама зовнішня реклама банер  
Матеріали по темі