Місто

Виконком хоче скасувати цілодобовий режим роботи двох кафе, де житомирська поліція постійно фіксує порушення

27 листопада 2018, 12:26

У Житомирі хочуть скасувати цілодобовий режим роботи караоке-бару «Фрегат» та кафе «Кармен».

Відповідний проект рішення виконкому 26 листопада оприлюднений на сайті міської ради.

«Розглянувши листи Житомирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області від 29.10.2018 № 16999/201/01/2018 та № 17000/201/01/2018, та на виконання п. 4.1 рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.10.2013 № 491 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира», виконавчий комітет міської ради вирішив скасувати встановлений режим роботи об’єктів торгівлі, закладівресторанного господарства та сфери послуг в нічний час на території м. Житомира згідно з додатком», - йдеться у проекті рішення.

У додатку вказані два заклади: у будинку за адресою вул.Київська, 87 знаходиться караоке-бар «Фрегат», а на вул. Покровська, 19 – кафе «Кармен».

zakl-nich

Директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця у коментарі Житомир.info конкретизував причини скасування цілодобового режиму роботи для цих закладів.

«Ми маємо право скасовувати нічний режим роботи, якщо, наприклад, є задокументовані факти порушення громадського порядку. Тут саме такий випадок: поліція повідомила про зафіксовані факти порушення громадського порядку у цих об’єктах та біля них», - сказав Микола Костриця.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 7 листопада 2018 року встановили цілодобовий режим роботи кав’ярні Sharikava на майдані Згоди, 6, а комп’ютерному клубу на Київській, 62 відмовили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком нічний режим кафе  
Матеріали по темі