Влада

Влада Житомира оголосила конкурси та шукає керівників для трьох стоматполіклінік

29 листопада 2018, 10:44

Житомирська міська рада оголосила конкурси на посади керівників трьох стоматполіклінік: «Стоматологічна поліклініка № 1», «Стоматологічна поліклініка № 2» та «Дитяча стоматологічна поліклініка».

Інформація про конкурси 28 листопада 2018 року з’явилася на сайті Житомирської мерії.

«У зв’язку з прийняттям рішення Житомирської міської ради від 08.11.2018 № 1196 «Про автономізацію міських закладів охорони здоров’я», відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», оголошується конкурс на посаду директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка № 1»; оголошується конкурс на посаду директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка № 2»; оголошується конкурс на посаду директора комунального підприємства «Дитяча стоматологічна поліклініка», - йдеться в оголошенні.

Документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді з 29 листопада 2018 року по 21 грудня 2018 року включно за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, каб 272, управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

З переліками документів, які потрібно подати на конкурси на посади керівників комунальних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1», «Стоматологічна поліклініка № 2» та «Дитяча стоматологічна поліклініка», можна ознайомитись на сайті Житомирської міської ради.

Зазначимо, що наразі головним лікарем стоматполікініки №1, яка знаходиться на вулиці С.Ріхтера, 2 є Сергій Чепюк. На цій посаді Сергій Чепюк працює з 11 квітня 2017 року. Головним лікарем стоматполікініки №2, яка знаходиться на вулиці Покровській, 159 – Петро Зембицький. Головним лікарем міської дитячої стоматологічної поліклініки був Микола Задорожний, 1 жовтня мер Житомира звільнив його з цієї посади, розглянувши заяву медика.

Нагадаємо, міська влада оголосила конкурси на посади керівників трьох житомирських лікарень: №1, №2 та дитячої лікарні ім. В.Й. Башек.

Як повідомляв Житомир.info, 1 листопада, побувавши з робочим візитом у Житомирі, в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook написала, що найближчим часом у міській раді Житомира проголосують за рішення щодо процесу автономізації всіх спеціалізованих закладів охорони здоров’я.

15 листопада на сайті міськради з’явилося оголошення про скасування конкурсів на посади головних лікарів дитячої лікарні та дитячої стоматполіклініки через автономізацію міських закладів охорони здоров’я.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс міська рада стоматполіклініка Чепюк Зембицький Задорожний  
Матеріали по темі